•  |

Lietuvos šokėjams - sidabro medaliai iš tarptautinių varžybų Čekijoje

Savaitgalį Čekijos mieste Olomouce vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

„Rising Stars" standartinių šokių grupėje Gabrielius Vaikasas ir ita Kondera (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo lenkai Pawelas Subczynskis ir Aleksandra Kucharska, o trečią vietą užėmė Aleksanderis Griegeris ir Hanna Maciejewska, taip pat iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 31 pora.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkietė (Kauno „Kaspinas") taip pat laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė čekai Zdenekas Pribylas ir Lenka Pribylova, o trečią vietą užėmė Vojtechas Sidorinas ir Tereza Bezpalcova, taip pat iš Čekijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 16 porų.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 9-ą, o G. Vaikasas ir I. Kondera 19-ą vietą. Varžybose dalyvavo 52 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. gegužės 23 d. 20:37:00