• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


LSŠF stovyklos ir kongresai 2020-aisiais - sėkmingai perkelti į nuotolį

Nors ankstyvą pavasarį atrodė, kad šiais metais bus sudėtinga surengti suplanuotus sportininkų, trenerių, teisėjų mokymus bei kongresus, tačiau viską pavyko įgyvendinti, pasitelkiant nuotolinio mokymo platformas. LSŠF bei LSŠF Akademija suorganizavo visus 2020-ųjų metų kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

Vietoje kovo mėnesį planuotos Lietuvos sportinių šokių nacionalinės rinktinės stovyklos bei pavasarinių teisėjų ir trenerių kongresų gegužės ir birželio mėnesiais visiems treniruotes bei seminarus nuotoliniu būdu vedė patyrę treneriai Edita ir Mirko Gozzoli, Ana Matus ir Gabriele Goffredo, Michele Bonsignori, Sergey Belyaev.

Rugsėjo mėnesį suspėta įvykdyti teisėjų bei trenerių kongresą Birštone, kuriame specialistai turėjo galimybę susitikti gyvai. Čia buvo gvildentos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių aktualijos, surengtos paskaitos sporto psichologijos bei sportininkų mitybos klausimais.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais be treniruočių salėse likę šokėjai nebuvo palikti be dėmesio. Kiekvieną trečiadienį jiems surengtos #TrečiadienioTreniruotės. Šių užsiėmimų temų ratas buvo labai platus – apėmė fizinio bei psichologinio pasirengimo, mitybos, imuniteto, dopingo, linijinių šokių ir breiko klausimus.

„Nors vos prieš metus net nenutuokėme, kaip reikės darbuotis visais 2020-aisiais, šiandien galime pasakyti, kad mums pavyko. Esame patenkinti, kaip mūsų sportininkai, treneriai, teisėjai gerai priėmė nuotolinius mokymus, kaip gausiai ir aktyviai juose dalyvavo. Labai džiaugiamės, kad ir mūsų klubai atsakingai žiūrėjo į treniruotes salėse bei taip pat sėkmingai tęsė darbus per nuotolį, kai salėse nebuvo galimybės lankytis.“ – pasakojo LSŠF viceprezidentas Virginijus Visockas.

„LSŠF kvalifikacijos kėlimą sportininkams, treneriams, teisėjams nuolat organizuoja jau daug metų. Šių metų pradžia mus išgąsdino – kaip reikės surengti nacionalinės rinktinės stovyklas, teisėjų kongresus? Tačiau viskas baigėsi geriau nei tikėjomės, netgi atsirado naujovių, kurių įprastomis sąlygomis turbūt nebūtumėm sugalvoję įgyvendinti.“ – kalbėjo LSŠF vadybininkė Diana Gornatkevičienė, turėdama mintyje, kad į kai kuriuos seminarus buvo kviečiami ir sportininkų tėvai.

Visus mokymus organizavusios LSŠF Akademijos vadovas Martynas Kūra pridūrė, jog dar vienas be galo svarbus veiksnys yra tas, jog mūsų sportininkai, treneriai, teisėjai visuose šių metų mokymuose dalyvavo neinvestuodami savo asmeninių lėšų - dalyviams mokymai buvo nemokami, nes finansuojami LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondo bei LR ŠMSM pagal projektą "Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas" (Nr. SRF-KT-2019-1-0028).

Paskelbimo data: 2020 m. gruodžio 29 d. 15:45:00

Archyvas


                Partneriai