• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Šokėjai E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė Vokietijoje laimėjo bronzos medalius

Ketvirtadienį Štutgarte (Vokietija) vykstančiose prestižinėse tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose „German Open Championships” Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys” - KCSM) laimėjo bronzos medalius.

„Rising Stars” standartinių šokių grupėje besivaržę šokėjai nusileido tik čempionais tapusiems estams Kirillui Medianovui ir Elisavetai Semjonovai bei antrą vietą užėmusiems Aleksejui Čebotarui ir Ekaterinai Khorevai iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 175 poros.

 

Puikiai pasirodė ir trečiadienį jaunimo standartinių šokių grupėje šokę Lietuvos atstovai Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”). Jie pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

 

Šioje grupėje nugalėtojais tapo Mateuszas Brzozowskis ir Justyna Mozdzonek iš Lenkijos, sidabro medalius laimėjo rumunai Raulis Faliboga ir Loredana Butea, o trečią vietą užėmė rusijos atstovai Aleksandras Ryabtsevas ir Marija Oblakova. Grupėje varžėsi 154 poros.

Paskelbimo data: 2015 m. rugpjūčio 14 d. 15:40:00

Archyvas


                Partneriai