• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė Lietuvai padovanojo pirmuosius prestižinių varžybų Vokietijoje medalius

Antradienį Vokietijos mieste Štutgarte prasidėjo vienos didžiausių kasmetinių tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „German Open Championships”, kuriose savo pasirodymą sėkmingai pradėjo Lietuvos šokėjų poros. Pirmąją varžybų dieną mūsų šalies atstovai laimėjo sidabro medalius ir tapo finalininkais.

Jaunių II 10-ies šokių grupėje į finalą pateko net dvi Lietuvos šokėjų poros. Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) tapo varžybų vicečempionais. Kita Lietuvai atstovaujanti pora Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė penktą vietą.

 

Varžybų nugalėtojais tapo anglai Glennas Richardas Boyce ir Kayleigh Andrews, o bronzos medalius laimėjo Egoras Kulikovas ir Marija Goroško iš Rusijos. Grupėje varžėsi 81 pora.

 

Prestižinių varžybų finalininkais tapo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”). Profesionalų lygos standartinių šokių grupėje jie užėmė ketvirtą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler, sidabro medalius laimėjo Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet iš Danijos, o trečią vietą užėmė italai Marko Cavallaro ir Letizia Ingrosso. Varžybose dalyvavo 44 poros.

 

Varžybos „German Open Championships” truks dar keturias dienas, per kurias įvairiose grupėse varžysis šimtai šokėjų porų iš įvairių pasaulio šalių.

Paskelbimo data: 2015 m. rugpjūčio 12 d. 15:34:00

Archyvas


                Partneriai