• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Šokėjams E. Sodeikai ir I. Žukauskaitei – prestižinių varžybų Vokietijoje bronza

Šeštadienį vakare Vokietijos mieste Štutgarte baigėsi prestižinės tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, o antrą vietą užėmė Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos. Finale taip pat šoko poros iš Moldovos, Italijos ir Danijos. Varžybose dalyvavo 258 poros.

Ketvirtadienį suagusiųjų A klasės Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Mažeikių „Spindulys” – Klaipėdos „Žuvėdra”) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Aukso medalius laimėjo Mingas Xuangas Li ir Wan Ting Zhou iš Kinijos, antrą vietą užėmė latviai Everts Gulbis ir Elina Kalvane, o trečia vieta atiteko Vladui Konstantinui Donosai ir Otiliai Stefanai Gologanai, atstovaujantiems Rumunijai.

Grupėje varžėsi 150 porų.

Penkias dienas vykusiose varžybose „German Open Championships” Lietuvos šokėjai laimėjo tris poras medalių (vieną sidabro ir du bronzos), dar keturios šokėjų poros tapo finalininkėmis.

Paskelbimo data: 2015 m. rugpjūčio 18 d. 22:06:00

Archyvas


                Partneriai