•  |

Tarptautinėse varžybose Baltarusijoje Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais

Baltarusijos mieste Vitebske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius, o Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevič (Vilniaus „Dileksa”) užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Aleksandras Samosiukas ir Yana Tudvaseva iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė rusai Mstislavas Kazakovas ir Alena Kazakova.

Kitos Lietuvos šokėjų poros Einoras Degutis ir Valery Michel Petruna (Gargždų „Rolina") užėmė 11-ą vietą, o Arnoldas Karvelis ir Kornelija Dobrovolskyte pasidalino 19-ą - 20-ą vietas. Varžybose dalyvavo 30 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė ketvirtą vietą.

Aukso medalius laimėjo M. Kazakovas ir A. Kazakova, antra vieta atiteko Filipinų atstovams Cristianui Vanni ir Camillai Molai, o trečią vietą užėmė Vitalis Nestsiarovičius ir Ekaterina Tolmačeva iš Baltarusijos.

E. Degutis ir V. M. Petruna šioje grupėje pasidalino 20-ą - 21-ą vietas, o Simonas Štreimikis ir Leta Kripaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 33-ią vietą. Grupėje varžėsi 41 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) finale užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Mikita Žukauskis ir Linda Reuko iš Baltarusijos, antrą vietą užėmė latviai Andrejs Grinevics ir Ksenija Razina, o bronzos medalius laimėjo Azerbaidžano atstovai Antonas Kachanas ir Maria Ševtsova.

Kiti Lietuvos šokėjai A. Karvelis ir K. Dobrovolskytė užėmė 7-ą, Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") 10-ą, Rytis Dzemyda ir Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys") 11-ą, o Andrius Šleivys ir Laura Nareckaitė (Kauno „Gintarėliai") 12-ą vietą. Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Dzemyda ir S. Skromovaitė užėmė 9-ą, o Edvinas Jakčinskas ir Urtė Blažytė (Kauno „Sūkurys") 12-ą vietą iš 12 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. sausio 25 d. 00:13:00