• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


LTOK prezidentės D. Gudzinevičiūtės laiškas Lietuvos sporto bendruomenei

Koronavirusas nusitaikė ir į Tokijo olimpines žaidynes. Atletams, nacionaliniams komitetams, tarptautinėms federacijoms, rėmėjams, sirgaliams norisi kuo greitesnių atsakymų – įvyks, neįvyks, bus nukeltos? Tai yra suprantama.

Lietuvos sportinių šokių federacijos šokių pamokos ON-LINE

Lietuvos sportinių šokių federacija, drauge su treneriais bei sportininkais, pradėjo rengti šokių pamokas On-Line.

SVARBI INFORMACIJA: dėl LSŠF varžybų atšaukimo ir kitų LR Vyriausybės bei savivaldybių sprendimų laikymosi

Remiantis LR Vyriausybės sprendimais, LSŠF Vykdomojo komiteto nutarimu, o taip pat Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus pandemiją, informuojame, kad LSŠF varžybos nevyks iki atskiro pranešimo apie pasikeitusią situaciją.

Savo narių prašome griežtai laikytis LR Vyriausybės ir jų veiklos vietų savivaldybių sprendimų bei rekomendacijų.

Sveikatos visiems ir stiprybės!

Atšauktos varžybos Alikantėje, Ispanijoje

Š. m. kovo 14-15 d.d. planuotas WDSF Senjorų II Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas ir "Alicante DanceSport Challenge" varžybos neįvyks.

Sėkmingi startai Lotynų Amerikos šokių atlikėjams Čekijoje

Į tarptautines sportinių šokių varžybas Čekijos Brno mieste išvykę Lietuvos suaugusiųjų ir senjorai II amžiaus grupių Lotynų Amerikos šokių atlikėjai džiaugėsi pasiektais rezultatais. Senjorai šoko finale, o suaugusieji - "International Open" varžybų pusfinalyje.

Jaunieji Lietuvos šokėjai - DSE reitingo varžybose

Kartu su tarptautiniu sportinių šokių festivaliu "Brno Open 2020" Čekijoje įvyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) Europos vaikų "Didžiojo prizo" varžybos. Jose startavusi vienintelė Lietuvos pora Ervinas Valskys ir Meida Kybartaitė (Vilniaus "Spindulys") tapo nugalėtojais.

Rodomi rezultatai 1 - 613

1

2

3

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai