• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Palangoje įvyko festivalis "Sportas visiems" - šokome čia ir mes!

Festivalis truko tris praėjusio savaitgalio dienas, o penktadienį ir šeštadienį į Palangą sugužėjo ir LSŠF lygos "Šokiai visiems" nariai - jie parengė masinius šokius, dalyvavo varžybose ir sportavo prie jūros.

LSŠF pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Sporto universitetu

Lietuvos Sporto universiteto (LSU) Olimpinėje auditorijoje universiteto rektorė Diana Rėklaitienė ir LSŠF prezidentas Gintaras Skorupskas abiejų institucijų vardu pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Pirmosios WDSF ir DSE varžybos - Šiauliuose!

Pirmosios po priverstinės pertraukos WDSF ir DSE varžybos įvyko praėjusį savaitgalį Lietuvoje - "Sun City Cup 2020" Šiauliuose. Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių arenoje šokėjai varžėsi pasaulio, Europos ir Lietuvos reitingų varžybose.

Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė - ketvirti Europoje!

Vėlų šeštadienio vakarą – jau gerokai po vidurnakčio – Orhuso mieste Danijoje baigėsi Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Europos Dešimties šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavo mūsų šalies 2020 m. šios disciplinos čempionai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų "Rolina"). Šokėjai iškovojo vietą finale ir liko per plauką nuo medalių – galutinėje įskaitoje užėmė 4-ąją poziciją.

Ateinantis savaitgalis - kupinas įvykių sportinių šokių pasaulyje!

Po ilgos pertraukos Europoje organizuojamos pirmosios WDSF varžybos: Danijoje įvyks Europos 10 šokių čempionatas, o Lietuvoje - WDSF ir DSE varžybos. Šokių mėgėjai akis nukreips ir į Palangoje vykstantį festivalį "Sportas visiems" bei kaimyninėje Latvijoje rengiamą nacionalinį standartinių šokių čempionatą.

LSŠF ir LSŠF akademijos kongresas Birštone

Praėjusį šeštadienį Lietuvos sportinių šokių treneriai ir vertintojai susirinko į tradicinį kongresą Birštone. Renginys buvo ne tik pirmasis "gyvas" daugelio susitikimas po pavasario ir vasaros, tačiau išsiskyrė ir nauja tematika.

Rodomi rezultatai 1 - 68

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai