• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Trenerių, sporto klubų, studijų vadovų dėmesiui: dėl aukšto meistriškumo sportininkų apibrėžimo

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kas yra laikomi aukšto meistriškumo sportininkais pagal LR Sporto įstatymą.

Dėl LR savivaldybėse įvedamo karantino ir su tuo susijusių reikalavimų

Kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga dalinamės informacija apie LR savivaldybėse nuo spalio 28 d. 00.00 val. įvedamą karantiną ir su tuo susijusius reikalavimus.

Dėl veiklų vykdymo ir epidemiologinės situacijos

Informuojame, kad iš karto pranešime visiems savo nariams elektroniniu paštu, jeigu LSŠF pasieks detalesnė informacija iš LR Sveikatos apsaugos ministerijos, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos dėl veiklų vykdymo šios epidemiologinės situacijos metu. LSŠF kol kas nėra gavusi jokios detalesnės rašytinės informacijos ar išaiškinimo, todėl tiek vykdant veiklas, tiek renginius yra privaloma vadovautis LR Operacijų vadovo sprendimais ir kitais LR teisės aktais.

Pakoreguotas "Dzūkijos taurės 2020" tvarkaraštis ir grupių sąrašas

Atkreipiame dėmesį, kad pakoreguotas varžybų "Dzūkijos taurė 2020", kurios vyks spalio 24 d. Alytuje, tvarkaraštis ir grupių sąrašas. Prašome dalyvius, trenerius ir tėvelius pasitikrinti!

Juozas Aleksandravičius, treneris ir teisėjas, švenčia Jubiliejinį Gimtadienį!

Sveikiname Juozą Aleksandravičių, trenerį ir teisėją, su šauniu Jubiliejiniu Gimtadieniu!!! Linkime pačių geriausių dalykų gyvenime - daug džiaugsmo, šilumos ir naujų įkvėpimų! Taip pat dėkojame už ilgametį darbą sportinių šokių labui, už pastangas puoselėti mūsų sporto šaką!

WDSF paskelbė apie planuojamus 2020 m. Europos čempionatus

WDSF Sporto komisija, kiekvieną savaitę atidžiai stebėdama ir apsvarstydama situaciją pasaulyje, paskelbė ketinanti dar šiais metais surengti septynis Europos čempionatus.

Rodomi rezultatai 1 - 618

1

2

3

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai