•  |

Dar vienas įdomus savaitgalis mūsų šokėjams!

Praėjusį savaitgalį daugelio keliai vedė į Jonavą: šeštadienį čia įvyko breiko varžybos, o sekmadienį - kvalifikacinės standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos. Tačiau kelios poros išvyko ir šiek tiek toliau - į Ukrainą - iš kur parvežė aukso medalius.

Lietuvos sportinių šokių sostine gegužės 29 - 30 dienomis tapo Jonava. Sekmadienį čia buvo surengtos tradicinės kvalifikacinės sportinių šokių varžybos "Jonava Open 2021", kuriose varžėsi beveik 400 porų. Renginio organizatoriai - sportinių šokių klubas "Bonus" - puikiai pasiruošė varžyboms ir padovanojo mūsų šalies sportininkams dar vieną galimybę ant parketo susitikti gyvai bei išmėginti jėgas prieš artėjantį Lietuvos čempionatą - pirmenybes.

Vyriausiųjų - Jauniai II + Jaunimas B - grupėje standartinių šokių programoje nugalėtojais tapo Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio "Rumba" - Kauno "Sūkurys"), o Lotynų Amerikos šokių programoje pirmąją vietą iškovojo Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus "DaVi").

Jonavoje jėgas prieš Lietuvos čempionatą pasitikrino ir breiko šokėjai. Čia pirmą kartą šeštadienį buvo surengtos varžybos "Jonava Battles 2021", kurias organizavo LSŠF Breiko lyga. Atkakliausios kovos virė atvirojoje grupėje, kurioje kartu su vaikinais varžėsi ir sau iššūkį metusi Dominika Banevič - Bgirl Nicka (Vilniaus "Šatrija"). D. Banevič ir tapo šio turnyro atvirosios klasės nugalėtoja.

Tuo tarpu Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno "Sūkurys" - Panevėžio "Rumba") išvyko varžytis su kitų šalių sportininkais į Ukrainos Lvovo miestą. Atvirojoje suaugusiųjų standartinių šokių grupėje mūsų duetas nugalėjo visus varžovus ir namo parveža aukso medalius.

Sveikiname visus sportininkus su pergalėmis, su drąsiais startais, o taip pat sveikiname ir dėkojame varžybų organizatoriams!

P. S. Primename, kad visas naujienas gyvai galite sekti LSŠF socialinėse paskyrose: FB - Lietuvos sportinių šokių federacija; IG - dancesport.lt

Paskelbimo data: 2021 m. gegužės 31 d. 12:00:00