• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos sportinių šokių reitingo nugalėtojai apdovanoti... per kurjerius

2020 – aisiais metais Lietuvos sporto pasaulyje galima skaičiuoti ne tik neįvykusius sporto renginius ar prarastas galimybes iškovoti medalius, bet ir pasidžiaugti sportininkais, kuriems pavyko sudalyvauti varžybose bei pademonstruoti puikius rezultatus. Praėjusiais metais tam tikrai reikėjo daug psichologinės stiprybės ir net organizacinių įgūdžių.

Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) nuotoliniu būdu apdovanojo 2020 – ųjų metų Lietuvos nacionalinio reitingo nugalėtojus bei finalininkus.

Įprastais metais Lietuvoje įvyksta apie keturiasdešimt šalies reitingo ir kvalifikacinių sportinių šokių varžybų per sezoną, kuris prasideda rugsėjo bei baigiasi birželio mėnesiais. Varžybų geografija paprastai būna labai plati – nuo Vilniaus iki Klaipėdos, nuo Alytaus iki Zarasų. Nacionalinio reitingo ir kvalifikacinėse varžybose dalyvauja visų amžiaus grupių (nuo jaunučių iki senjorų) bei įvairaus meistriškumo klasių šokėjai.

Praėjusiais metais vietoje visų planuotų sportinių šokių reitingo varžybų Lietuvoje įvyko vienuolika turnyrų: Alytuje, Kaune, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Rietave, Šiauliuose. Reitingo varžybų skaičius buvo pakankamas, kad leistų nustatyti reitingo laimėtojus ir finalininkus.

Lietuvos sportinių šokių nacionalinio reitingo nugalėtojai išrinkti 26 amžiaus ir meistriškumo grupėse. Daugiausiai apdovanojimų – net aštuonios nugalėtojų taurės – atiteko Vilniaus šokėjams, į Klaipėdą iškeliavo septyni trofėjai, pirmosios vietos taurėmis Kaune džiaugėsi šešios poros, Šiauliuose – keturios ir Panevėžyje – vienas duetas. Tarp visų apdovanotųjų viena pora šventė dvigubą pergalę: senjorų amžiaus grupėje šokantys Audrius ir Erika Blažiai iš Šiaulių tapo nugalėtojais ir standartinių, ir Lotynų Amerikos šokių programose.

Jaunučių amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Ailanas Andriulis ir Amelija Venckaitytė (Vilniaus „Elegancija“), Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis“), Eimantas Vilčinskas ir Kira Volkova (Vilniaus „AJ dance“), Augustinas Patockas ir Kotryna Čerbickytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), Marius Didikas ir Elvita Remeikaitė (Kauno „Duetas“ ir „Flamenko“), Augustas Varkalis ir Ugnė Matukevičiūtė (Vilniaus „AJ dance“).

Vyresniųjų – jaunių – amžiaus grupėse savo rezultatais džiaugėsi Ąžuolas Šveikauskas ir Austė Staškauskaitė (Šiaulių „Šypsena“), Jonas Vilčiauskas ir Danielė Vilčiauskaitė (Šiaulių „Šypsena“), Aurimas Pronskus ir Azzurra Cotticelli (Klaipėdos „Žingsnis“), Arijus Širvinskas ir Ramunė Kniukštaitė (Klaipėdos „Žingsnis“), Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra“), Vakaris Pilka ir Saulė Endriukaitytė (Vilniaus „Cafe Latino“), Fabijus Kulikauskas ir Austėja Butrimaitė (Kauno „Tvistas“), Orestas Preidys ir Katrina Motiejūnė (Panevėžio „Rumba“), Adomas Abugelis ir Vesta Šeflerytė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija), Otas Kurcevičius ir Kamilė Rupšytė (Vilniaus „Judesys“).

Jaunimo ir suaugusiųjų jungtinėse klasėse Lietuvos reitingo nugalėtojais tapo Eimantas Strumyla ir Gintarė Mačiulaitytė (Klaipėdos „Tendance“), Laurynas Jakubickis ir Lauryna Ramanauskaitė (Vilniaus „Elegancija“), Justas Martišius ir Simona Mankauskaitė (Kauno „DanzaM“), Karolis Kalinauskas ir Ugnė Glebauskaitė (Kauno „Toro“), Aleksandr Katalov ir Neda Viržaitytė (Klaipėdos „Žuvėdra“ ir Kauno „Duetas“), Denisas Vaičkus ir Beatričė Rupšlaukytė (Klaipėdos „Žingsnis“).

Senjorų amžiaus grupėje pirmųjų vietų taurės atiteko jau minėtiems A. ir E. Blažiams (Šiaulių „Šypsena“) bei Artūrui Grebliauskui ir Beatai Grebliauskienei (Kauno „Sūkurys“).

SVEIKINAME visus dar kartą - ir laimėtojus, ir dalyvius!

Daugiau nuotraukų ir info: sekite mus FB (Lietuvos sportinių šokių federacija) ir Instagrame (dancesport.lt)!

Paskelbimo data: 2021 m. balandžio 21 d. 11:30:00

Archyvas


                Partneriai