• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF vertintojų kongresuose dalyvavo Lietuvos atstovai

Gegužės 26 d. WDSF surengė nuotolinį kongresą standartinių ir Lotynų Amerikos šokių vertintojams, o gegužės 22 d. įvyko WDSF hiphopo vertintojų kongresas. Šiuose renginiuose dalyvavo ir Lietuvos vertintojai.

Standartinių ir Lotynų Amerikos šokių kongrese paskaitas skaitė pripažinti šokio specialistai - Fabio Selmi iš Italijos ir Aleksejus Silde iš Rusijos. Kongrese atidarymo kalbą sakęs WDSF prezidentas Šonas Tėjus taip pat pažadėjo, kad ateityje ketinama panašių mokymų surengti ir šokėjams bei treneriams.

Šiame renginyje dalyvavo Lietuvos vertintojai Edita Gozzoli, Martynas Kūra, Ramunė Kūrienė, Neringa Untulienė, Dalia Vaikšnorienė.

Pirmą kartą WDSF surengė mokymus hiphopo, disco ir scenos šokio vertintojams. Pranešimus čia skaitė lektoriai Hujen Hu iš Norvegijos ir Judita Okeson iš Švedijos. Mokymuose pirmą kartą dalyvavo mūsų šalies hiphopo atstovai Edgaras Kerpė ir Augustinas Paulionis.

Foto: Dalia Vaikšnorienė (ačiū!)

Paskelbimo data: 2021 m. gegužės 28 d. 12:30:00

Archyvas


                Partneriai