• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Antrasis LSŠF NUOTOLINIS kongresas: birželio 13 - 14 dienomis!

Š. m. birželio 13 - 14 dienomis LSŠF ir LSŠF Akademija rengia antrąjį nuotolinį kongresą, skirtą Lietuvos treneriams, vertintojams ir šokėjams. Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

WDSF Akademijos pamokos OnLine!

Nepraleiskite WDSF Akademijos rengiamų naujų pamokų: šiuo metu jau galite pasiklausyti (ir išbandyti) A. Matus ir G. Goffredo, D. Zharkov ir O. Kulikovos bei A. Tsarturyan patarimų LA ir ST temomis.

LSŠF treneris ir teisėjas Ronaldas Kirvelis švenčia Jubiliejinį Gimtadienį!

Sveikiname Ronaldą Kirvelį su šauniu Jubiliejiniu Gimtadieniu!!! Linkime išsaugoti optimizmą, racionalumą bei dėkojame, kad visada miela ir gera Jus sutikti! Tegul gyvenimas būna sklidinas smagių darbų ir mielų akimirkų, o visas gėris, kurį dovanojate kitiems - tegul grįžta su kaupu!

Finalinės Grand Slam varžybos per SPORT1 HD šį savaitgalį!

LSŠF tęsia bendradarbiavimą su SPORT1 HD televizija ir šiam savaitgaliui parengė vienų įdomiausių 2019 m. turnyrų premjeras: WDSF Grand Slam finalines varžybas iš Šanchajaus (vyko 2019 m. gruodžio mėnesį).

SKUBI IR SVARBI INFORMACIJA: dėl aukšto meistriškumo sporto renginių 2020 m.

LSŠF gavo LR ŠMSM paklausimą dėl aukšto meistriškumo sporto renginių šiais metais. Jeigu planuojate rengti tarptautines varžybas arba stovyklas Lietuvoje, prašome SKUBIAI iki gegužės 22 d. (penktadienio) 12.00 val. pateikti informaciją.

Pirmą kartą LSŠF rengia NUOTOLINĮ kongresą su pasaulio profesionalų čempionais!

Š. m. gegužės 19 - 20 dienomis vyks LSŠF ir LSŠF Akademijos rengiamas nuotolinis kongresas, skirtas treneriams, vertintojams bei šokėjams. Kviečiame registruotis iki gegužės 18 d.

Rodomi rezultatai 79 - 841493

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai