• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


#LithuanianBreaking: amerikiečių trenerių pamokos

Lietuvos sportinių šokių federacijos Breiko lygos (LSŠF BL) veikloje – vis daugiau naujų patirčių. Praėjusį savaitgalį LSŠF BL pirmą kartą surengė tarptautinius mokymus savo nariams. Kaip ir dauguma renginių, šis seminaras taip pat įvyko nuotoliniu būdu, tačiau jį vedė vienas geriausių breiko šokėjų, daugkartinis pasaulio čempionas iš Jungtinių Amerikos Valstijų Thias‘as Lopez‘as – Bboy Thesis.

LSŠF Breiko lygos seminarai #LithuanianBreaking su pasaulio čempionais!

LSŠF Breiko lyga du sekmadienius iš eilės (kovo 14 d. ir 21 d.) surengs nuotolinius seminarus #LithuanianBreaking su pasaulyje pripažintais breiko meistrais Bboy Thesis iš JAV bei BBoy Dyzee iš Kanados.

Su Tarptautine Moters diena!

Sveikiname visas šokėjas, treneres, šokėjų mamas, močiutes ir seses Kovo 8 - osios proga! Tarptautinės Moters dienos proga linkime pavasario širdyse, žavesio ant parketo bei stiprybės kasdieniuose darbuose!!!

#ReitingoRinktinėsStovykla baigiasi Lotynų Amerikos šokių treniruotėmis

Jau trečioji savaitė, kaip LSŠF sudarytos Lietuvos reitingo rinktinės šokėjai dalyvauja nuotolinėje stovykloje. Pirmoji savaitė buvo skirta standartiniams šokiams, antroji – fiziniam pasirengimui, o dar vieną savaitę sportininkai gludins Lotynų Amerikos šokius.

Lietuvos breikas: aktyvūs žingsniai link Olimpinių žaidynių

Pirmoji vasario savaitė buvo įdomi Lietuvos breiko bendruomenei: šokėjai rinkosi į metinį susirinkimą, o Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) Breiko lygos atstovai susitiko su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Olimpinio sporto direkcijos specialistais.

#ReitingoRinktinėsStovykla: registracija baigiasi vasario 1 d.

Kviečiame visus rinktinės narius suskubti užsiregistruoti į LSŠF stovyklą Lietuvos reitingo rinktinei iki VASARIO 1 D.

Rodomi rezultatai 13 - 181493

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai