1. Vaikai I E2 (2007 g.m. ir vyr.) 1 lygis 1 sezonas

On 18.04.2015 in Ukmergė.

Vaikai 1 E2 St+Lat

Organizer: Lithuanian Dancesport Federation
Technical Judge:
Chairman: Kęstutis Bernatavičius  Alytus 
Scrutineer: Mantas Gudaitis  Kaunas 
Adjudicators: B:
D:
F:
H:
I:
J:
P:
Diana Dranseikienė 
Indrė Navickienė 
Lilija Bernatavičienė 
Česlovas Norvaiša 
Darius Norušas 
Ivanas Tokarevas 
Irina Baidenko 
Molėtai 
Kaunas 
Alytus 
Kaunas 
Panevėžys 
Kėdainiai 
Vilnius 

Result of the Final
Place No. Couple Country
1. 25 Timofej Devkš - Arijana Milevskaja Juventos / Vilnius
2. 11 Gvidas Čepaitis - Armantė Žagelytė Rolo / Kaunas
3.-4. 101 Matas Niaura - Izabelė Požėlaitė Rid-rito / Panevėžys
3.-4. 3 Airidas Žurumskas - Danielė Umbrasaitė Domino / Molėtai
5.-10. 5 Milgeidas Aleksandravičius - Adelė Marija Krukonytė Ratuto / Vilnius
5.-10. 20 Adomas Rėkštys - Eglė Brazionytė Editos daniūtės šokių studija / Kaunas
5.-10. 21 Gustas Beinoras - Evita Navickaitė Šypsena / Šiauliai
5.-10. 30 Povilas Kilšauskas - Ugnė Samolytė Bada studio-rolo / Kaunas
5.-10. 105 Milgeidas Aleksandravičius - Viktorija Kazlauskaitė Ratuto / Vilnius
5.-10. 1 Matas Niaura - Liepa Urbonaitė Rid-rito / Panevėžys
11.-15. 2 Kasparas Adamonis - Akvilė Ciliešiūtė Rid-rito / Panevėžys
11.-15. 9 Liudas Gruodis - Milana Palinskaja Davi / Vilnius
11.-15. 12 Martynas Valčiukas - Austėja Dumbrytė Rumba / Panevėžys
11.-15. 13 Majus Pupelis - Akvilė Jurkevičūtė Rolo / Kaunas
11.-15. 18 Ervinas Valskys - Odilija Kazlauskaitė Vėtra / Jonava
16. 104 Vakaris Bilčius - Meida Kybartaitė Ratuto / Vilnius
17.-18. 302 Kasparas Adamonis - Emilija Stašiūnaitė Rid-rito / Panevėžys
17.-18. 10 German Geigal - Adriana Blaževič Alemanda / Vilnius
19. 15 Vytenis Anilionis - Gabija Rimkūnaitė Rumba / Panevėžys
20.-23. 22 Oskaras Vilimas - Miglė Kovieraitė Šypsena / Šiauliai
20.-23. 102 Kasparas Adamonis - Elija Lukoševičiūtė Rid-rito / Panevėžys
20.-23. 107 Hubertas Būdvytis - Ugnė Montvilaitė Ratuto / Vilnius
20.-23. 112 Martynas Valčiukas - Mantė Gudonytė Rumba / Panevėžys
24.-27. 4 Vakaris Bilčius - Evelina Tvaronavičiūtė Ratuto / Vilnius
24.-27. 8 Žygimantas Krupskis - Deimantė Židonytė Domino / Molėtai
24.-27. 16 Vakaris Bukauskas - Urtė Mikalauskaitė Davi / Vilnius
24.-27. 106 Adomas Čekanauskas - Sofija Adelė Kindurytė Ratuto / Vilnius
28.-29. 202 Kasparas Adamonis - Viltė Rudytė Rid-rito / Panevėžys
28.-29. 17 Vainius Padolskis - Klėja Kulaitytė Vėtra / Jonava
30.-31. 19 Dovydas Dabašinskas - Gabija Milašauskytė Žiburys / Kaunas
30.-31. 24 Vilhelm Sebastian Tatol - Emilija Lazauskaitė Alemanda / Vilnius
32.-33. 28 Aviv Libman - Eva Aušraitė Juventos / Vilnius
32.-33. 122 Oskaras Vilimas - Monika Kairytė Šypsena / Šiauliai
34.-35. 6 Adomas Čekanauskas - Martyna Karsokaitė Ratuto / Vilnius
34.-35. 27 Maksimas Makarovas - Jelena Kolomiets Juventos / Vilnius
36.-38. 29 Jokūbas Luganskis - Lėja Sipavičiūtė Editos daniūtės šokių studija / Kaunas
36.-38. 7 Hubertas Būdvytis - Karolina Valikonytė Ratuto / Vilnius
36.-38. 26 Lukaš Filipovič - Polina Agudova Juventos / Vilnius
39. 115 Vytenis Anilionis - Akvilė Petraškaitė Rumba / Panevėžys

Statistics
  1st round
No. of couples danced 39
No. of couples set -

This list was generated by TopTurnier for Windows V7.7.