6 grupė – Jaunučiai II E4 Kvalifikacinis

On 30.01.2016 in Kėdainiai.

Jaunučiai II E4 St+Lat

Officials
Technical Judge: Rolandas Burneikis - Lietuva, Kaunas
Chairman: Virginijus Visockas - Lietuva, Vilnius
Scrutineer(s): Sergejus Makarovas - Lithuania, Vilnius

Adjudicators
K: 
Q: 
R: 
T: 
U: 
V: 
W: 
X: 
Y: 
AA: 
AB: 
Vida Baltaragienė - Lietuva, Kaunas 
Indrė Navickienė - Lietuva, Kaunas 
Raimonda Sugaudė - Lietuva, Šiauliai 
Sergejus Jefimenka - Lietuva, Jonava 
Jurgita Žemaitytė-Dainienė - Lietuva, Panevėžys 
Jurgita Vaškevičiūtė - Lietuva, Kaunas 
Danguolė Linaburgienė - Lietuva, Tauragė 
Natalija Tokareva - Lietuva, Kėdainiai 
Jurgita Liebienė - Lietuva, Kėdainiai 
Astra Suslavičienė - Lietuva / Elektrėnai 
Sandra Valiūnienė - Lietuva, Kaunas 

Competition Listing
Place No. Couple Country
1. 115 Ugnius Deveika - Patricija Mikolojūnaitė Pinavija / Vilnius
2. 90 Lukas Pavlovski - Gabrielė Karašauskytė Alemanda / Vilnius
3. 111 Mindaugas Lisonka - Goda Česnulevičiūtė Bonus / Jonava
4. 114 Pijus Raugalė - Viltė Blažytė Amber dance / Panevėžys
5. 91 Lukas Ryselis - Ugnė Makarskaitė Bonus / Jonava
6. 98 Ainis Šakanis - Patricija Vičiūtė Davi / Vilnius
7.-8. 85 Adomas Abugelis - Izabelė Zarauskaitė Kaspinas / Kaunas
7.-8. 103 Vėjas Žilinskis - Luiza Aarflot Kaspinas / Kaunas
9. 95 Mintautas Vėgėlė - Liepa Urbonaitė Amber dance / Panevėžys
10. 101 Mykolas Gimbutas - Rugilė Mineikaitė Ritmas / Kretinga
11. 106 Mantas Gliožeris - Augustė Paulauskaitė Fortūna kretinga / Kretinga
12.-13. 102 Titas Katkevičius - Kamilė Gerulaitytė Svaja / Kaunas
12.-13. 109 Matas Kaminskas - Austėja Andriuškevičiūtė Duetas / Kaunas
14. 105 Matas Kantautas - Viktorija Leskauskaitė Vilnis / Kėdainiai
15. 104 Paulius Janonis - Austėja Jesiulionytė Kaspinas / Kaunas
16. 100 Pijus Palskys - Rusne Gudelyte Rumba / Panevezys
17. 99 Gustas Bružas - Dominyka Mažonaitė Fortūna kretinga / Kretinga
18. 107 Pijus Eiva - Vilte Preidyte Rumba / Panevezys
19. 93 Egidijus Prokopovičius - Danielė Daubaraitė Pinavija / Vilnius
20. 112 Kristupas Bakūnas - Adrija Venckutė Svaja / Kaunas
21. 108 Alan Šelučanskij - Emilija Kuznecovaitė Juventos / Vilnius
22. 97 Ridas Radvilavičius - Rugilė Kuprytė Izzadora / Kėdainiai
23.-24. 87 Justas Žiūraitis - Saulė Benesevičiūtė Sūkurys / Kaunas
23.-24. 113 Justinas Pagirys - Indrė Alionytė Svaja / Kaunas

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.0c.