7. Jaunimas + Suaugę D LA Reitingas

On 20.02.2016 in Garliava.

Jaunimas/Suaugę D Latin

Adjudicators
E: 
G: 
H: 
J: 
K: 
L: 
M: 
P: 
Q: 
R: 
V: 
Daiva Mitkuvienė - Lietuva, Kaunas 
Dalia Vaikšnorienė - Lietuva, Kaunas 
Nina Tokareva - Lietuva, Kėdainiai 
Olga Kosmina - Estonia 
Alla Matjušenko - Latvia 
Ekaterina Dirovskaja - Belorus 
Tomas Slausgalvis - Lietuva, Kaunas 
Violeta Burneikienė - Lietuva / Kaunas 
Rasa Simanavičienė - Lietuva, Kaunas 
Jurgita Vaškevičiūtė - Lietuva, Kaunas 
Darius Bružinskas - Lietuva, Klaipėda 

Ranking report
Place Couple
Country
No. Round Samba Cha Cha Rumba Jive Total
E G H J K L M P Q R V Su E G H J K L M P Q R V Su E G H J K L M P Q R V Su E G H J K L M P Q R V Su
1. Leonas Vedeikis - Gabrielė Stelmokaitė
Mida / Kaunas
92 F
1
1
x
2
x
3
x
3
x
1
-
3
x
2
x
1
x
5
x
3
x
1
x
1,0
10
1
x
4
-
4
x
3
-
1
-
3
-
1
-
1
x
3
-
5
x
1
-
3,0
4
1
x
3
x
3
-
5
-
2
-
5
x
1
x
1
x
5
x
1
x
1
x
1,0
8
1
x
2
x
3
x
3
x
2
x
1
x
2
x
1
x
4
-
4
x
1
x
1,0
10
6.0
32
2. Andrius Sutkus - Gabija Babenskaitė
Danza m / Kaunas
88 F
1
4
-
3
x
2
-
1
x
2
x
2
x
4
-
6
x
3
-
5
x
2
-
2,0
6
3
-
3
x
2
x
1
x
2
x
2
x
5
x
6
-
2
x
1
x
3
x
1,0
9
3
-
2
x
2
x
1
-
1
x
1
x
4
-
6
-
2
-
4
x
4
x
2,0
6
5
-
3
x
2
x
1
-
1
-
2
x
3
x
6
-
2
x
2
x
2
-
2,0
6
7.0
27
3. Ugnius Motiejūnas - Monika Černiauskaitė
Domino / Molėtai
97 F
1
3
x
4
x
1
x
5
-
4
x
5
x
1
x
2
-
1
x
4
x
4
x
3,0
9
2
x
2
x
1
x
2
x
6
x
6
-
2
x
5
x
1
x
4
x
4
x
2,0
10
6
x
4
x
1
x
3
x
4
x
3
x
2
x
4
x
1
x
2
x
3
-
3,0
10
2
x
4
x
1
x
6
-
3
-
6
x
1
x
5
-
1
x
5
x
5
x
5,0
8
13.0
37
4. Matas Mikenas - Ugne Stasiunaityte
Ridrito / Panevėžys
90 F
1
6
x
5
-
4
-
4
-
6
-
1
x
5
-
3
x
2
x
1
-
3
x
4,0
5
5
-
5
x
3
-
5
x
4
x
1
x
4
x
3
x
4
-
2
x
2
x
4,0
8
2
x
5
-
4
x
2
-
5
-
2
x
6
-
5
-
3
-
5
-
2
x
5,0
4
6
-
5
x
4
x
4
-
6
-
3
x
5
x
2
x
3
-
3
x
3
x
4,0
7
17.0
24
5. Neimedas Puzinovas - Kristina Kuklieriūtė
Svaja / Kaunas
94 F
1
5
x
1
x
6
x
6
x
3
-
4
-
3
x
4
x
6
-
2
x
6
-
5,0
7
6
x
1
x
6
-
4
-
3
x
5
x
3
-
2
x
5
-
3
x
6
-
5,0
6
4
x
1
x
6
-
6
x
3
-
4
-
3
x
2
x
4
-
3
x
6
-
4,0
6
4
-
1
x
6
-
5
x
4
x
4
-
4
x
3
x
5
-
1
x
6
-
3,0
6
17.0
25
6. Vytaras Skorupskas - Laura Junevičiūtė
Rolo / Kaunas
98 F
1
2
-
6
x
5
x
2
x
5
x
6
-
6
-
5
x
4
x
6
x
5
x
6,0
8
4
x
6
x
5
-
6
x
5
-
4
-
6
-
4
x
6
-
6
-
5
x
6,0
5
5
x
6
x
5
x
4
x
6
x
6
x
5
-
3
x
6
x
6
-
5
x
6,0
9
3
x
6
-
5
x
2
x
5
x
5
x
6
-
4
x
6
x
6
x
4
x
6,0
9
24.0
31
7.-8. Titas Petelis - Gabrielė Mikulskytė
Šokių sostinė / Vilnius
89 1 x - x x x x x - x x x 9 - - - - - - x - x - - 2 - - x x x - x x x x - 7 x - x x - - - - x - - 4 22
7.-8. Daniel Romanovski - Agnieška Buber
Juventos / Vilnius
100 1 - - - x - x x x - - x 5 x - - - x - x x x - x 6 - - - x x - x x - - x 5 - - - x x - x x x - x 6 22
9. Tomas Sinkevičius - Goda Rėklaitytė
Alemana / Alytus
96 1 - x - - x - - - - - - 2 - x x x x x - - x - x 7 - x x - - - - - - x x 4 - x - x x x - x x - x 7 20
10.-11. Domantas Aukštuolis - Rūta Uksaitė
Rid-rito / Panevėžys
95 1 x - - - - - - - x - - 2 x - x x - x - - x x - 6 x - - x - - - - x - - 3 x - - - - - - - - - - 1 12
10.-11. Nedas Putiata - Milena Liamzinaitė
Vijūnas / Vilnius
99 1 - - x - x - x - - - - 3 - - x - - x x - - - - 3 - - - - x x x - x - - 4 x - - - x - - - - - - 2 12

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.0c.