5.Solo III E3(2008g.m. ir vyr.) 1-2 lygis

On 01.05.2016 in Kėdainių sporto ir rekreacijos centras.

Solo 3 E3 St+Lat

Adjudicators
I: 
J: 
K: 
L: 
M: 
N: 
O: 
Danguolė Linaburgienė - Tauragė 
Jurgita Vaškevičiūtė - Kaunas 
Dainius Joffe - Vilnius 
Michailas Ržeuskis - Jonava 
Staselė Bilevičienė - Anykščiai 
Jurga Žemaitytė-Dainienė - Panevėžys 
Remigijus Suslavičius - Elektrėnai 

Ranking report
Place Couple
Country
No. Round Waltz Cha Cha Jive Total
I J K L M N O Su I J K L M N O Su I J K L M N O Su
1. - - - Lauryna Latanovaitė
Skrydis / Tauragė
230 1 (6) 6 6 6 (5) 6 5 29 (6) 6 (4) 6 6 6 6 30 (6) (5) 6 6 6 6 5 29 88
2. - - - Luka Jankauskaitė
Šokių sostinė / Vilnius
140 1 (6) (5) 6 6 6 6 6 30 (5) 5 (6) 6 6 5 5 27 (4) (6) 6 6 6 5 6 29 86
3. - - - Aurita Jusevičiūtė
Reveransas / Elektrėnai
99 1 (5) (6) 5 5 5 5 6 26 5 (6) 6 6 5 (4) 6 28 (4) (6) 4 5 5 4 6 24 78
4. - - - Aušra Černiauskaitė
Žiburys / Kaunas
229 1 5 (6) 6 (4) 6 4 4 25 4 (6) 4 4 6 6 (3) 24 (4) (6) 6 6 6 6 4 28 77
5.-6. - - - Aleksandra Stančikaitė
E.daniūtės šokių studija / Vilnius
139 1 (6) 5 6 5 5 (4) 6 27 (6) 5 5 (4) 6 4 4 24 5 (6) 5 (4) 5 5 5 25 76
5.-6. - - - Miglė Tamošiūnaitė
Skrydis / Tauragė
210 1 (6) 6 6 (4) 6 5 5 28 (6) 6 (4) 4 6 5 4 25 (6) (4) 4 5 6 4 4 23 76
7. - - - Airūna Keršytė
Izzadora / Kėdainiai
134 1 5 (6) 6 4 (3) 5 4 24 (3) 5 4 3 (6) 4 4 20 5 (6) 6 6 6 6 (4) 29 73
8. - - - Siga Spundzevičiūtė
Šokių sostinė / Vilnius
141 1 4 (3) (5) 4 5 5 5 23 (4) 5 4 5 (6) 5 6 25 (3) 5 (6) 4 5 4 6 24 72
9. - - - Marija Gucu
Izzadora / Kėdainiai
94 1 5 (3) 5 5 (6) 5 6 26 (5) 4 4 5 4 (3) 4 21 4 (5) (3) 4 5 4 5 22 69
10. - - - Vakarė Visockytė
Vilnis / Kėdainiai
143 1 5 4 4 5 (6) (3) 4 22 (4) 4 4 4 (6) 5 4 21 (3) 4 5 4 (6) 3 4 20 63
11. - - - Martyna Aušvicaitė
Izzadora / Kėdainiai
133 1 (6) (4) 4 5 5 4 5 23 (3) 4 4 4 (6) 4 4 20 4 (3) 3 4 (5) 3 3 17 60
12. - - - Kornelija Volodkiavičiute
E.daniūtės šokių studija / Vilnius
138 1 (3) (5) 5 3 5 3 4 20 (4) 5 4 4 (6) 4 4 21 (3) 4 3 4 4 (5) 3 18 59
13.-14. - - - Simona Kožemėkaitytė
Izzadora / Kėdainiai
204 1 (5) (3) 3 4 5 3 4 19 4 (3) 4 4 (6) 3 4 19 4 (3) 3 4 (6) 5 3 19 57
13.-14. - - - Ateinė Rimkutė
Izzadora / Kėdainiai
208 1 (5) (3) 3 4 5 3 4 19 5 (3) 4 4 (6) 3 4 20 (5) (3) 3 4 5 3 3 18 57
15. - - - Goda Steckytė
Izzadora / Kėdainiai
217 1 (6) (3) 3 4 5 4 4 20 4 (3) 4 4 (6) 3 4 19 4 (3) 3 4 (5) 3 3 17 56

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.1b.