20.10.2018 - Rank, Jaunučiai II E6 St+Lat | ≡ |
Table of results
No. of participants: 16 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 1Maksimas Makarovas - Greta Autukevičiūtė | 2Kasparas Grigonis - Gabija Masevičiūtė | 3Hubertas Kolakauskas - Aistė Lekstutytė | 5Rojus Bytautas - Evita Ivanauskaitė | 6Vilius Mazys - Liepa Zukauskaite | 7Jovaras Viršilas - Margarita Kibeikaitė | 9Aringas Šliapnikovas - Vėja Beniušytė | 10Dovydas Stočkus - Viltė Dravininkaitė | 11Deivydas Kuoga - Ieva Glebauskaitė | 12Povilas Kilšauskas - Augustė Tamoševičiūtė | 13Oskaras Vilimas - Elija Vainokytė | 14Gustas Dovydaitis - Gerda Markevičiūtė | 15Povilas Dovydaitis - Melani Bartosevič | 16Timofej Devkš - Arijana Milevskaja | 17Aleksandr Kutskij - Austėja Tereikytė |
A) Romaldas Idzelevičius C) Česlovas Norvaiša D) Daiva Dackevičienė E) Žanas Untulis F) Aušrelė Visockienė I) Nina Tokareva J) Anastasia Titkova K) Robert Wota L) Sergii Kravchuk |
6 6 6 6 6 6 6 6 6 |
6 5 5 5 6 3 6 6 5 |
4 3 1 3 0 6 5 3 6 |
4 1 4 4 1 6 1 5 3 |
3 6 5 6 6 3 4 6 1 |
6 6 4 6 6 6 6 5 6 |
4 2 4 5 5 4 2 2 3 |
5 6 4 4 4 3 5 4 6 |
6 4 6 3 3 5 6 4 6 |
1 5 5 1 2 2 3 2 4 |
6 5 6 6 6 5 5 6 5 |
6 4 6 6 6 6 5 5 6 |
6 6 6 6 6 6 6 6 6 |
2 5 4 4 6 5 4 5 2 |
5 5 4 4 4 4 6 6 6 |
Result of 1st round | 54 | 47 | 31 | 29 | 40 | 51 | 31 | 41 | 43 | 25 | 50 | 50 | 54 | 37 | 44 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||
A) Romaldas Idzelevičius C) Česlovas Norvaiša D) Daiva Dackevičienė E) Žanas Untulis F) Aušrelė Visockienė I) Nina Tokareva J) Anastasia Titkova K) Robert Wota L) Sergii Kravchuk |
4 6 4 4 3 4 6 5 6 |
3 1 5 2 6 4 6 6 5 |
0 0 0 0 0 0 0 0 1 |
0 2 1 3 2 0 0 2 0 |
6 0 5 6 4 5 5 2 6 |
1 1 1 6 2 3 0 1 0 |
1 6 0 0 1 1 0 0 0 |
2 1 2 0 0 3 3 0 1 |
6 5 5 6 5 1 2 3 0 |
6 2 5 4 5 3 5 2 6 |
6 2 5 4 4 6 6 6 6 |
0 5 0 0 3 4 1 4 0 |
1 5 3 1 1 2 2 5 5 |
||
Result of 2nd round | 42 | 38 | 1 | 10 | 39 | 15 | 9 | 12 | 33 | 38 | 45 | 17 | 25 | ||
Qualified for final | X | X | X | X | X | X | |||||||||
Result of final | 26,0 | 14,0 | 33,0 | 24,0 | 22,0 | 7,0 | |||||||||
Start number | 1Maksimas Makarovas - Greta Autukevičiūtė | 2Kasparas Grigonis - Gabija Masevičiūtė | 3Hubertas Kolakauskas - Aistė Lekstutytė | 5Rojus Bytautas - Evita Ivanauskaitė | 6Vilius Mazys - Liepa Zukauskaite | 7Jovaras Viršilas - Margarita Kibeikaitė | 9Aringas Šliapnikovas - Vėja Beniušytė | 10Dovydas Stočkus - Viltė Dravininkaitė | 11Deivydas Kuoga - Ieva Glebauskaitė | 12Povilas Kilšauskas - Augustė Tamoševičiūtė | 13Oskaras Vilimas - Elija Vainokytė | 14Gustas Dovydaitis - Gerda Markevičiūtė | 15Povilas Dovydaitis - Melani Bartosevič | 16Timofej Devkš - Arijana Milevskaja | 17Aleksandr Kutskij - Austėja Tereikytė |
Rank from Rank to |
5 |
2 |
13 |
14 |
11 |
6 |
9 |
12 |
10 |
15 |
4 |
3 |
1 |
8 |
7 |
No. of participants: 16 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 18Ignas Ratkevičius - Deimantė Tumalavičiūtė | ||||||||||||||
A) Romaldas Idzelevičius C) Česlovas Norvaiša D) Daiva Dackevičienė E) Žanas Untulis F) Aušrelė Visockienė I) Nina Tokareva J) Anastasia Titkova K) Robert Wota L) Sergii Kravchuk |
2 3 2 3 5 2 2 1 1 |
||||||||||||||
Result of 1st round | 21 | ||||||||||||||
Qualified for 2nd round | |||||||||||||||
A) Romaldas Idzelevičius C) Česlovas Norvaiša D) Daiva Dackevičienė E) Žanas Untulis F) Aušrelė Visockienė I) Nina Tokareva J) Anastasia Titkova K) Robert Wota L) Sergii Kravchuk |
|||||||||||||||
Result of 2nd round | |||||||||||||||
Qualified for final | |||||||||||||||
Result of final | |||||||||||||||
Start number | 18Ignas Ratkevičius - Deimantė Tumalavičiūtė | ||||||||||||||
Rank from Rank to |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|