17.11.2018 - OC, Jaunučiai II E4 St+Lat | ≡ |
Table of results
No. of participants: 16 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 51Žymantas Rastenis - Emilija Bartkevičiūtė | 52Titas Kraniauskas - Justė Snitkaitė | 53Faustas Žilinskas - Agnė Prakapaitė | 55Skomantas Paulavičius - Rugilė Sėliukaitė | 56Nerijus Narkevičius - Ingrida Tylenytė | 57Tautvydas Kartenis - Goda Morkytė | 58Maksim Korvel - Beata Narkevičiūtė | 59Daniils Smilgiņš - Veronika Miškinaite | 60Alminas Andrulis - Kamilė Juknevičiūtė | 61Dovas Mikasėnas - Selina Belous | 62Edgar Jasiulevič - Juna Garas | 63Tajus Grigas - Danielė Grybytė | 64Augustas Aškinis - Marija Prichodko | 65Lukas Švedas - Milana Palinskaja | 66Raimondas Barisniov - Aušrinė Markevičiūtė |
B) Michailas Ržeuskis D) Denis Kruse G) Aleksandr Boginics I) Tomas Slausgalvis K) Violeta Burneikienė N) Dainius Joffė R) Diana Dranseikienė |
4 3 4 4 3 3 4 |
0 3 4 1 4 4 4 |
4 3 3 2 3 4 3 |
3 3 3 4 3 3 2 |
4 3 3 2 4 2 4 |
2 4 4 4 3 3 3 |
4 4 4 4 4 4 3 |
0 1 4 3 1 0 1 |
2 0 0 1 1 1 3 |
4 4 4 4 4 4 4 |
4 4 4 4 4 4 4 |
3 4 1 2 3 3 2 |
4 4 3 4 4 4 4 |
3 4 3 3 4 4 2 |
4 1 0 2 0 1 1 |
Result of 1st round | 25 | 20 | 22 | 21 | 22 | 23 | 27 | 10 | 8 | 28 | 28 | 18 | 27 | 23 | 9 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||
B) Michailas Ržeuskis D) Denis Kruse G) Aleksandr Boginics I) Tomas Slausgalvis K) Violeta Burneikienė N) Dainius Joffė R) Diana Dranseikienė |
2 3 4 2 1 2 3 |
0 3 4 3 3 4 2 |
2 2 2 0 1 2 1 |
3 0 0 2 0 0 0 |
3 0 1 1 4 0 0 |
1 1 0 2 0 1 2 |
3 1 1 1 1 3 4 |
2 2 1 2 2 4 2 |
2 4 3 3 4 4 3 |
1 2 0 2 4 0 1 |
3 2 4 2 1 0 3 |
||||
Result of 2nd round | 17 | 19 | 10 | 5 | 9 | 7 | 14 | 15 | 23 | 10 | 15 | ||||
Qualified for final | X | X | X | X | X | ||||||||||
Result of final | 10,0 | 16,0 | 18,0 | 10,0 | 21,0 | ||||||||||
Start number | 51Žymantas Rastenis - Emilija Bartkevičiūtė | 52Titas Kraniauskas - Justė Snitkaitė | 53Faustas Žilinskas - Agnė Prakapaitė | 55Skomantas Paulavičius - Rugilė Sėliukaitė | 56Nerijus Narkevičius - Ingrida Tylenytė | 57Tautvydas Kartenis - Goda Morkytė | 58Maksim Korvel - Beata Narkevičiūtė | 59Daniils Smilgiņš - Veronika Miškinaite | 60Alminas Andrulis - Kamilė Juknevičiūtė | 61Dovas Mikasėnas - Selina Belous | 62Edgar Jasiulevič - Juna Garas | 63Tajus Grigas - Danielė Grybytė | 64Augustas Aškinis - Marija Prichodko | 65Lukas Švedas - Milana Palinskaja | 66Raimondas Barisniov - Aušrinė Markevičiūtė |
Rank from Rank to |
3 |
4 |
8 9 |
12 |
10 |
11 |
7 |
14 |
16 |
5 |
2 |
13 |
8 9 |
6 |
15 |
No. of participants: 16 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 67Augustas Jonušauskas - Orinta Podlipskaitė | ||||||||||||||
B) Michailas Ržeuskis D) Denis Kruse G) Aleksandr Boginics I) Tomas Slausgalvis K) Violeta Burneikienė N) Dainius Joffė R) Diana Dranseikienė |
3 3 4 4 3 4 4 |
||||||||||||||
Result of 1st round | 25 | ||||||||||||||
Qualified for 2nd round | X | ||||||||||||||
B) Michailas Ržeuskis D) Denis Kruse G) Aleksandr Boginics I) Tomas Slausgalvis K) Violeta Burneikienė N) Dainius Joffė R) Diana Dranseikienė |
2 4 4 4 3 4 3 |
||||||||||||||
Result of 2nd round | 24 | ||||||||||||||
Qualified for final | X | ||||||||||||||
Result of final | 9,0 | ||||||||||||||
Start number | 67Augustas Jonušauskas - Orinta Podlipskaitė | ||||||||||||||
Rank from Rank to |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|