03.03.2019 - OC, Vaikai 3 E3 St+Lat
Final result

1st round
1. 158 Arminas Breivė - Rusnė Marija Čepaitė Judesys / Vilnius
2.- 3. 35 Tomas Čirko - Miglė Morkūnaitė Alemanda / Vilnius
2.- 3. 50 Ignas Pužas - Tėja Misikonytė Augustės ir justo studija / Vilnius
4. 69 Kristupas Svistunavičius - Urtė Rainytė Toro / Kaunas
5. 58 Arminas Breivė - Agota Patašiūtė Judesys / Vilnius
6.- 7. 61 Rokas Miliukas - Luknė Puzaitė Judesys / Vilnius
6.- 7. 66 Rokas Aukštakalnis - Austėja Grincevičiūtė Duetas / Kaunas
8. 44 Karolis Lynikas - Milena Kamarauskaitė Augustės ir justo studija / Vilnius
9.- 12. 40 Nikita Kurpatov - Denisė Rimkutė Artgrantas / Vilnius
9.- 12. 43 Rokas Grinkevičius - Elina Andrijavskytė Augustės ir justo studija / Vilnius
9.- 12. 56 Vincentas Mozūra - Meda Baleišaitė Cafe latino vilnius / Vilnius
9.- 12. 68 Augustas Baniuševičius - Marija Laurinavičiūtė Idance / Vilnius
13.- 16. 42 Joris Markuckas - Agota Rėksnytė Vilniaus šokių mokykla / Vilnius
13.- 16. 60 Paulius Puzas - Rusnė Gauriliūtė Judesys / Vilnius
13.- 16. 63 Vilius Žilionis - Vytė Žilionytė Pinavija / Vilnius
13.- 16. 76 Adrian Kreč - Karina Popovaitė Šokių rojus / Vilnius
17.- 18. 46 Maksim Kazakov - Elzė Vaišnoraitė Šokių sostinė / Vilnius
17.- 18. 57 Airidas Sičiūnas - Nerilė Mickutė Judesys / Vilnius
19. 64 Maksim Žalkovskij - Milana Jančuro Pinavija / Vilnius
20.- 22. 37 Karol Pavlovski - Indrė Žukauskaitė Alemanda / Vilnius
20.- 22. 53 Deividas Samušis - Eivile Vijeikytė Svaja / Kaunas
20.- 22. 71 Deividas Šostak - Luka Antanavičiūtė Mj sportinių šokių akademija / Vilnius
23.- 24. 38 Kristupas Čepulis - Viltė Šiaulyte Alemana / Alytus
23.- 24. 51 Pijus Riauba - Jevlalija Varvinskaja Promenada / Vilnius
25. 74 Deimantas Karbauskas - Deimantė Kleinaitė Šokių rojus / Vilnius
26. 75 Radvilas Šatavičius - Estela Milevskaja Šokių rojus / Vilnius
27.- 29. 55 Matas Kasperavičius - Valerija Katiul Cafe latino vilnius / Vilnius
27.- 29. 72 Kristupas Žilinskas - Marta Morkeliūnaitė Mj sportinių šokių akademija / Vilnius
27.- 29. 160 Paulius Puzas - Rūta Gauriliūtė Judesys / Vilnius
30.- 31. 41 Gustas Riauba - Deimantė Stirbytė Promenada / Vilnius
30.- 31. 70 Rojus Cibas - Ieva Kučeriavaitė Mj sportinių šokių akademija / Vilnius
32. 161 Rokas Miliukas - Meda Balčiūnaitė Judesys / Vilnius
33.- 34. 175 Radvilas Šatavičius - Žasmina Semionovaitė Šokių Rojus / Vilnius
33.- 34. 176 Adrian Kreč - Danielė Daunaravičiūtė Šokių Rojus / Vilnius
35.- 37. 79 Ašer Libman - Evoleta Šlaičiūnaitė Juventos / Vilnius
35.- 37. 157 Airidas Sičiūnas - Meda Raugalytė Judesys / Vilnius
35.- 37. 174 Deimantas Karbauskas - Kamilė Zizaitė Šokių Rojus / Vilnius
38. 65 Edvinas Baniuševičius - Meda Bujanauskaitė Idance / Vilnius
39.- 41. 36 Nikita Sergijenkov - Milana Rutkovskaja Alemanda / Vilnius
39.- 41. 67 Titas Milevskij - Elena Kameneckaitė Šokių sostinė / Vilnius
39.- 41. 178 Aleks Kim - Urtė Žebrauskaitė Juventos / Vilnius
42.- 43. 45 Jokūbas Abou-Sahyoun - Gabija Kūlokaitė Toro / Marijampolė
42.- 43. 78 Aleks Kim - Uljana Tiunina Juventos / Vilnius
44.- 45. 52 Jokūbas Bakanauskas - Evelina Orševskytė Promenada / Vilnius
44.- 45. 81 Igor Šavyrov - Adriana Bogdanovič Juventos / Vilnius
46.- 47. 54 Vaidas Raugas - Liepa Šermukšnytė Cafe latino vilnius / Vilnius
46.- 47. 80 Dominik Jachinovič - Kamėlija Januškevič Juventos / Vilnius
48. 59 Adomas Jalinskas - Marta Kavaliauskaitė Judesys / Vilnius
49. 180 Dominik Jachinovič - Alina Lenkovskaja Juventos / Vilnius

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.7a.