03.03.2019 - OC, Jaunučiai I/II E4 St+Lat
Final result

Final
Rank No. Couple Country
1. 50 Orestas Pitkevičius - Ieva Grigaliūnaite Davi / Vilnius
2. 66 Dovydas Labutis - Kamilė Valentėlytė Duetas / Kaunas
3. 41 Adas Mikėnas - Skaistė Vaitkutė Alemanda / Vilnius
4. 45 Nojus Grolė - Evita Puidokaitė Flamenko / Kaunas
5. 61 Jonas Guerra Elizondo - Dominyka Joffė Cafe latino vilnius / Vilnius
6. 74 Nikolas Stanaitis - Luknė Aleknaitė Flamenko / Kaunas
3rd round
7. 73 Tadas Kačiulis - Miglė Kirelytė Rolo / Kaunas
8.- 9. 48 Arnas Valasevičius - Greta Gaidukovė Judesys / Vilnius
8.- 9. 71 Daniel Andrejev - Smiltė Pečionaitė Vyja / Zarasai
10.- 11. 49 Edgaras Jasiulevič - Juna Garas Augustės ir justo studija / Vilnius
10.- 11. 55 Marius Miseckas - Lėja Sipavičiūtė Mida-duetas / Kaunas
12. 64 Rytis Oželis - Žiedė Rukaitė Toro - duetas / Kaunas
13. 53 Deividas Zaveckis - Simona Soboleva Toro / Kaunas
2nd round
14. 72 Tomas Kybartas - Tėja Cibaitė Mj sportinių šokių akademija / Vilnius
15.- 16. 47 Simas Valančiūnas - Smiltė Janavičiūtė Judesys / Vilnius
15.- 16. 59 Lukas Švedas - Milana Palinskaja Davi / Vilnius
17.- 19. 54 Julius Žemaitis - Amelija Jarmalaitė Kaspinas / Kaunas
17.- 19. 60 Dovas Mikasėnas - Selina Belous Cafe latino vilnius / Vilnius
17.- 19. 62 Adrian Donskich - Rosita Vasilevskytė Cafe latino vilnius / Vilnius
20.- 21. 69 Grantas Liaudanskas - Beata Lukaševičiūtė Rolo / Kaunas
20.- 21. 75 Rafal Matulevič - Emilija Mackevič Šokių rojus / Vilnius
22. 44 Dominykas Katauskis - Jonė Jankauskaitė Davi / Vilnius
23. 70 Ignas Dzindzalėtas - Ieva Oganauskaitė Augustės ir justo studija / Vilnius
24. 67 Martynas Jasinevičius - Vita Murauskaitė Idance / Vilnius
1st round
25. 68 Motiejus Varnauskas - Kamilė Grabnickaitė Rolo / Kaunas
26.- 29. 56 Matas Stuckis - Gustė Gavenavičiūtė Davi / Vilnius
26.- 29. 57 Deividas Gotoveckis - Amelija Bazarova Augustės ir justo studija / Vilnius
26.- 29. 76 Artiom Česnovič - Kira Volkova Augustės ir justo studija / Vilnius
26.- 29. 77 Mateuš Ustjanovski - Ieva Minikauskaitė Šokių sostinė / Vilnius
30. 46 Jonas Čėsna - Kotryna Gecevič Juventos / Vilnius
31. 51 Denis Nalivaiko - Viktorija Nalivaiko Kaspinas / Kaunas
32.- 33. 52 Faustas Žilinskas - Polina Cebinskaja Augustės ir justo studija / Vilnius
32.- 33. 63 Titas Tumas Burneika - Tėja Murauskaitė Idance / Vilnius
34. 42 Gabrielius Pranukevičius - Elija Kisieliauskaitė Žiburėliai / Elektrėnai

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.7a.