27.04.2019 - OC, Vaikai 4 E2 St+Lat
Final result

1st round
1.- 2. 1 Arijus Dabašinskas - Eva Jundulaitė Žingsnis / Klaipėda
1.- 2. 150 Jonas Tamošauskas - Auksė Buivydaitė Žingsnis / Klaipėda
3. 112 Valdas Vaišvyla - Greta Balsevičiūtė Tandem / N.akmenė
4. 12 Valdas Vaišvyla - Tėja Žilinskytė Tandem / N.akmenė
5. 50 Jonas Tamošauskas - Ugnė Kripaitė Žingsnis / Klaipėda
6. 4 Ignas Vavilovas - Rugilė Šukytė Rumba / Panevėžys
7.- 10. 11 Vilius Markušenko - Karolina Tautvydaitė Tandem / Venta
7.- 10. 24 Emilis Grudžinskas - Gabrielė Venckutė Rumba / Panevėžys
7.- 10. 106 Kajus Norkus - Maja Masiulytė Šypsena / Šiauliai
7.- 10. 128 Dominykas Kniukšta - Danielė Adomauskaitė Žingsnis / Klaipėda
11. 49 Arnas Steponaitis - Guostė Banytė Spindulys / Mažeikiai
12.- 15. 6 Kajus Norkus - Žemyna Beniušytė Šypsena / Šiauliai
12.- 15. 27 Jonas Švažas - Mėta Tautvidaitė Spindulys / Mažeikiai
12.- 15. 28 Dominykas Kniukšta - Elinga Bertašiūtė Žingsnis / Klaipėda
12.- 15. 138 Arentas Budreckas - Kotryna Kučinskytė Šypsena / Šiauliai
16. 25 Dominykas Vizberkis - Aida Kmitaitė Žingsnis / Klaipėda
17. 38 Arentas Budreckas - Augustė Mačiulytė Šypsena / Šiauliai
18.- 20. 21 Mantvydas Švambaris - Danielė Kondrataitė Šypsena / Šiauliai
18.- 20. 113 Hubertas Žilaitis - Gaudrė Butaitė Tandem / N.akmenė
18.- 20. 121 Mantvydas Švambaris - Karilė Janavičiūtė Šypsena / Šiauliai
21. 9 Darijus Juozapavičius - Emilija Tautvydaitė Tandem / Venta
22.- 23. 30 Rokas Jurevičius - Luknė Simonavičiūtė Rumba / Panevėžys
22.- 23. 132 Karolis Karošas - Eglė Krikščiukaitytė Rumba / Panevėžys
24. 29 Kajus Molis - Brigita Laurinavičiūtė Žingsnis / Klaipėda
25.- 26. 14 Rėjus Mačius - Eitvydė Sasnauskaitė Tandem / N.akmenė
25.- 26. 102 Pijus Peldis - Gustė Kęsminaitė Spindulys / Mažeikiai
27. 8 Kajus Bagdonavičius - Kamilė Karpiūtė Tandem / Šiauliai
28.- 30. 13 Hubertas Žilaitis - Smiltė Žąsytytė Tandem / N.akmenė
28.- 30. 32 Karolis Karošas - Barbora Šablinskaitė Rumba / Panevėžys
28.- 30. 109 Darijus Juozapavičius - Lėja Varanavičiūtė Tandem / Venta
31.- 32. 2 Pijus Peldis - Gabija Kęsminaitė Spindulys / Mažeikiai
31.- 32. 125 Dominykas Vizberkis - Ema Klimova Žingsnis / Klaipėda
33. 105 Dominykas Kostravickas - Gabrielė Vickutė Rumba / Panevėžys
34.- 35. 130 Rokas Jurevičius - Emmanuela Domvridi Rumba / Panevėžys
34.- 35. 140 Naglis Jurevičius - Gabija Varkalytė Šypsena / Šiauliai
36. 117 Benediktas Norkus - Darija Mikulevič Tandem / N.akmenė
37.- 38. 23 Jokūbas Povilaitis - Austėja Tautkutė Šiaulių volta / Šiauliai
37.- 38. 115 Tautvydas Grigas - Luka Balkaitytė Tandem / N.akmenė
39.- 40. 5 Dominykas Kostravickas - Jorūnė Šukytė Rumba / Panevėžys
39.- 40. 15 Tautvydas Grigas - Gabija Žilytė Tandem / N.akmenė
41. 134 Matas Mikalčius - Miglė Povilauskaitė Šypsena / Šiauliai
42.- 43. 40 Naglis Jurevičius - Smiltė Rupšytė Šypsena / Šiauliai
42.- 43. 45 Vytautas Žukauskas - Elzė Ratkevičiūtė Šypsena / Šiauliai
44. 42 Adomas Lukošius - Beata Gabrielaitytė Šypsena / Šiauliai
45. 47 Hubertas Gascevičius - Lėja Kasparaitė Šypsena / Šiauliai
46. 147 Hubertas Gascevičius - Sofija Lukošiūtė Šypsena / Šiauliai
47.- 49. 34 Matas Mikalčius - Ieva Dulkaitė Šypsena / Šiauliai
47.- 49. 43 Natanas Ponelis - Žemyna Živoltaitė Šypsena / Šiauliai
47.- 49. 145 Vytautas Žukauskas - Vanesa Krasauskaitė Šypsena / Šiauliai
50. 17 Benediktas Norkus - Ula Rubel Tandem / N.akmenė
51. 44 Kristupas Skablauskas - Šarlotė Židonytė Šypsena / Šiauliai

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.7a.