16/Nov/2019 - WDSF OPEN JUN.II Latin | ≡ |
Table of results
No. of participants: 23 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 331Apvinis, Joris - Rudnickaite, Liepa | 332Baskys, Laurynas - Ravdo, Agnieska | 333Burneikis, Kipras - Martinkevičiūtė, Barbora | 334Ceburnis, Karolis - Mikolojunaite, Patricija | 335Česnauskas, Saulenis - Česnauskaite, Eiginte | 336Dobriakov, Savely - Rudentsova, Varvara | 337Endriulaitis, Arnas - Vaicekauskaite, Austeja | 339Jankunas, Kristijonas - Glusenkova, Valerija | 340Kilievoi, Nikita - Bumane, Viktorija | 341Kumpis, Martin - Staponas, Viktorija | 342Kuoga, Aivaras - Abdellaoui, Eliza | 343Matkevicius, Mantas - Krapikaite, Austeja | 344Mockus, Marijus - Kasparaviciute, Emilija | 345Rėklaitis, Astijus - Cesnuleviciute, Goda | 346Rimkus, Mykolas - Jankūnaitė, Enrika |
A) Vlad Corina Alexandra B) Luigi Bodini C) Alicja Majewska F) Nina Salgale H) Ilya Danilov L) Asis Khadjeh-Nouri P) Olga Model Q) Yavor Valchev W) Dzmitry Bialiauski X) Andrey Piskarev Y) Kestutis Andrijevskis |
5 2 4 1 4 3 3 3 2 3 5 |
0 0 0 0 0 3 2 0 2 0 0 |
5 4 3 3 3 0 3 5 4 4 5 |
5 2 3 3 0 0 5 3 2 0 1 |
3 3 2 1 4 5 1 3 1 5 3 |
5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 4 |
1 3 1 1 1 2 4 2 1 5 5 |
1 5 1 0 0 2 1 2 5 3 2 |
4 5 5 5 3 3 4 3 5 4 5 |
2 0 4 4 1 1 1 3 2 3 1 |
0 0 2 3 3 1 2 0 3 0 0 |
5 5 0 0 5 0 3 2 0 3 1 |
0 0 1 0 0 1 1 1 0 0 0 |
1 5 3 5 5 5 0 0 1 3 4 |
5 5 3 5 4 4 3 5 5 4 4 |
Result of 1st round | 35 | 7 | 39 | 24 | 31 | 53 | 26 | 22 | 46 | 22 | 14 | 24 | 4 | 32 | 47 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||
A) Vlad Corina Alexandra B) Luigi Bodini C) Alicja Majewska F) Nina Salgale H) Ilya Danilov L) Asis Khadjeh-Nouri P) Olga Model Q) Yavor Valchev W) Dzmitry Bialiauski X) Andrey Piskarev Y) Kestutis Andrijevskis |
3 1 1 1 3 1 4 0 1 1 5 |
4 4 0 2 0 0 3 4 4 0 5 |
0 3 0 3 2 2 0 4 0 0 0 |
5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 |
3 3 5 4 4 5 3 3 3 4 5 |
0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 |
5 1 4 2 4 2 3 1 5 5 5 |
||||||||
Result of 2nd round | 21 | 26 | 14 | 55 | 42 | 2 | 37 | ||||||||
Qualified for final | X | X | X | ||||||||||||
Result of final | 5,0 | 20,0 | 18,0 | ||||||||||||
Start number | 331Apvinis, Joris - Rudnickaite, Liepa | 332Baskys, Laurynas - Ravdo, Agnieska | 333Burneikis, Kipras - Martinkevičiūtė, Barbora | 334Ceburnis, Karolis - Mikolojunaite, Patricija | 335Česnauskas, Saulenis - Česnauskaite, Eiginte | 336Dobriakov, Savely - Rudentsova, Varvara | 337Endriulaitis, Arnas - Vaicekauskaite, Austeja | 339Jankunas, Kristijonas - Glusenkova, Valerija | 340Kilievoi, Nikita - Bumane, Viktorija | 341Kumpis, Martin - Staponas, Viktorija | 342Kuoga, Aivaras - Abdellaoui, Eliza | 343Matkevicius, Mantas - Krapikaite, Austeja | 344Mockus, Marijus - Kasparaviciute, Emilija | 345Rėklaitis, Astijus - Cesnuleviciute, Goda | 346Rimkus, Mykolas - Jankūnaitė, Enrika |
Rank from Rank to |
9 |
21 |
7 |
15 16 |
10 |
1 |
13 14 |
17 18 |
4 |
17 18 |
20 |
15 16 |
23 |
12 |
3 |
No. of participants: 23 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 347Rutavicius, Erikas - Zenovic, Aneta | 349Siff, Anton - Tshizhova, Sofia | 350Stanynas, Lukas - Bespalovaitė, Toma | 351Stradetskiy, Roman - Symaka, Mariia | 353Ternoviks, Daniils - Lapina, Marija | 354Tygielski, Kajetan - Kruger, Julia | 355Wożnicki, Szymon - Przybyszewska, Amelia | 356Osikov, Timafey - Ushal, Darya | |||||||
A) Vlad Corina Alexandra B) Luigi Bodini C) Alicja Majewska F) Nina Salgale H) Ilya Danilov L) Asis Khadjeh-Nouri P) Olga Model Q) Yavor Valchev W) Dzmitry Bialiauski X) Andrey Piskarev Y) Kestutis Andrijevskis |
0 0 0 5 2 3 3 3 2 3 5 |
2 5 1 0 2 3 4 5 3 1 1 |
4 0 5 5 3 1 2 0 5 0 5 |
4 5 5 3 4 3 5 5 5 5 3 |
2 1 4 3 3 3 4 5 2 4 4 |
4 4 3 5 4 5 4 5 3 5 2 |
2 0 5 3 5 5 0 0 0 0 0 |
0 1 0 0 0 2 0 0 2 0 0 |
|||||||
Result of 1st round | 26 | 27 | 30 | 47 | 35 | 44 | 20 | 5 | |||||||
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | ||||||||||
A) Vlad Corina Alexandra B) Luigi Bodini C) Alicja Majewska F) Nina Salgale H) Ilya Danilov L) Asis Khadjeh-Nouri P) Olga Model Q) Yavor Valchev W) Dzmitry Bialiauski X) Andrey Piskarev Y) Kestutis Andrijevskis |
4 5 0 1 2 5 3 2 1 0 0 |
0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 |
1 3 5 1 4 1 3 2 5 5 0 |
0 1 5 5 1 5 2 4 0 5 0 |
5 4 3 5 5 4 4 5 4 5 5 |
||||||||||
Result of 2nd round | 23 | 3 | 30 | 28 | 49 | ||||||||||
Qualified for final | X | X | X | ||||||||||||
Result of final | 25,0 | 27,0 | 10,0 | ||||||||||||
Start number | 347Rutavicius, Erikas - Zenovic, Aneta | 349Siff, Anton - Tshizhova, Sofia | 350Stanynas, Lukas - Bespalovaitė, Toma | 351Stradetskiy, Roman - Symaka, Mariia | 353Ternoviks, Daniils - Lapina, Marija | 354Tygielski, Kajetan - Kruger, Julia | 355Wożnicki, Szymon - Przybyszewska, Amelia | 356Osikov, Timafey - Ushal, Darya | |||||||
Rank from Rank to |
13 14 |
8 |
11 |
5 |
6 |
2 |
19 |
22 |
|
|
|
|
|
|
|