Tradicinis turnyras “Lithuanian Open 2022”

Jau 21-ąjį kartą Vilniuje buvo surengtas tradicinis sportinių šokių festivalis “Lithuanian Open 2022”. Jame mūsų ir užsienio šalių sportininkai galėjo varžytis dėl Lietuvos ir pasaulio reitingo taškų. WDSF pasaulio reitingo varžybos vyko suaugusiųjų, jaunimo, jaunių II ir jaunių I amžiaus grupių šokėjams.

Puikiai šiose varžybose sekėsi Valerij Šylo ir Smiltei Kozlovskytei (Vilniaus “Ratuto”). Duetas tapo WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybų nugalėtojais. Visi poros šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis ir šokėjai beveik iš viso negavo antrųjų vietų.

4-oji vieta šioje grupėje atiteko Aivarui Kuogai ir Elizai Abdellaoui (Kauno “Sūkurys”), o 6-oji – Matui Joffei ir Andrijanai Katinaitei (Vilniaus “Ratuto”). Iš viso varžybose dalyvavo 16 porų.

WDSF suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžybose 2-ąją vietą iškovojo Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit (Vilniaus “Ratuto”). 4-ąją vietą suaugusiųjų finale užėmė jaunimo šokėjai V. Šylo ir S. Kozlovskytė. Grupės varžybas pradėjo 16 porų.

Nuo Lotynų Amerikos šokių atlikėjų neatsiliko ir standartinių šokių šokėjai. WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių programoje Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Kauno “Sūkurys”) užėmė 2-ąją vietą. 5-oji vieta finale atiteko Domantui Balevičiui ir Dominykai Brantaitei (Kauno “Duetas”), 6-oji – Adomui Abugeliui ir Viltei Zuzevičiūtei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija ir Kauno “Duetas”). Grupėje varžėsi 12 porų.

WDSF jaunių II amžiaus grupės varžybose ir vėl dvi 2-osios vietos atiteko Kristupui Mlinskui ir Liepai Rudnickaitei (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”). Duetas puošėsi sidabru ir standartinių, ir Lotynų Amerikos šokių varžybose.

Šios amžiaus grupės standartinių šokių finale 4-oji vieta teko Gustui Beinorui ir Vėjai Beniušytei (Šiaulių “Šypsena”), 5-oji – Radvilui Sakalauskui ir Emai Kniubaitei (Vilniaus “Ratuto” ir Kauno “Kaspinas”). Abi šios poros susikeitė vietomis Lotynų Amerikos šokių varžybose – čia R. Sakalauskas ir E. Kniubaitė buvo 4-ti, o G. Beinoras ir V. Beniušytė – 5-ti. Lotynų Amerikos šokių programos 6-oji vieta atiteko Ignui Ratkevičiui ir Livetai Spaustinaitytei (Šiaulių “Šypsena”).

Jaunių II amžiaus grupės varžybose atitinkamai startavo 13 ir 15 porų.

WDSF jaunių I amžiaus grupėje Lietuvos šokėjams vėlgi atiteko sidabras: standartinių šokių programoje juo puošėsi Augustas Lukoševičius ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus “DaVi” ir Kauno “Tvistas”), Lotynų Amerikos šokių – Dovydas Labutis ir Miglė Pravilonytė (Kauno “Duetas” ir Vilniaus “Ratuto”).

Standartinių šokių jaunių I grupės finale taip pat šoko Marius Didikas ir Airina Brikmanytė (Kauno “Santaka”) – 4-oji vieta; Jonas Guerra Elizondo ir Dominyka Joffė (Vilniaus “Cafe Latino”) užėmė 5-ąją vietą. Varžybose dalyvavo 13 porų.

Lotynų Amerikos šokių jaunių I grupės finale Arianas Eismontas ir Emilija Chmeliova (Klaipėdos “Tendance”) buvo 3-ti, M. Didikas ir A. Brikmanytė – 5-ti. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Be Lietuvos šokėjų “Lithuanian Open 2022” varžybose buvo ir daug mūsų šalies teisėjų. Vertintojų komandose dirbo Vytautas Bankauskas, Lina Chatkevičiūtė Vėželienė, Paulius Sangavičius, Remigijus Suslavičius, Žanas Untulis, Dalia Vaikšnorienė, Eglė Visockaitė Damaševičienė, Aušrelė Visockienė; vyriausiuoju vertintoju dirbo Genadijus Gunko.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, žiemos sportinių šokių festivalis Vilniuje, organizuotas sportinių šokių klubo “Ratuto” ir jo trenerių Aušrelės ir Virginijaus Visockų, Eglės Visockaitės Damaševičienės, buvo puikiai įvertintas tiek dalyvių, tiek žiūrovų.

Varžybų (abiejų dienų) vaizdo įrašus galite rasti čia: http://www.videosportas.lt

Už nuotrauką dėkojame http://www.KirklysEvent.com (ačiū! Visos varžybų nuotraukos!)