WDSF 10 šokių Europos čempionatas

Šeštadienio vakarą Portugalijos Vagos mieste baigėsi 2022 m. WDSF 10 šokių disciplinos Europos suaugusiųjų čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno “Sūkurys”).

J. Gedgaudas ir V. Petrenko šoko Europos čempionato ketvirtfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 22-ąją vietą. Iš viso mūsų duetas surinko 282,664 balus: tiek visi standartiniai, tiek visi Lotynų Amerikos šokiai buvo įvertinti labai panašiai – už kiekvieną šokį J. Gedgaudas ir V. Petrenko rinko po daugiau nei 28 balus.

Geriausiai įvertinti Lietuvos poros šokiai buvo čia čia čia, džaivas ir lėtas valsas.

2022 m. Europos čempionais suaugusiųjų grupėje pirmą kartą tapo Vladislav Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos (355,661 balo), vicečempionų titulas atiteko Lenkijos šokėjams Armand Fazullin ir Klaudia Iwanska (345,534 balo), trečiosios vietos savininkais tapo šokėjai iš Danijos Errol ir Ami Williamson (338,158 balo).

Kitas vietas finale atitinkamai pasidalino Matec Stec ir Elena Popova (Slovakija), Jakub Bruck ir Marina Makarenko (Čekija), Michele Albigese ir Anelise Christiana Isaincu (Rumunija).

Europos čempionate teisėjavo vertintojai iš Slovakijos, Portugalijos, Rumunijos, Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Estijos, Slovėnijos, Italijos, Danijos, Izraelio ir Serbijos. Lietuvos vertintojo šį kartą komisijoje nebuvo.