WDSF pasaulio reitingo varžybos Čekijoje

Čekijos Mlada Boleslavo mieste vykusiose WDSF pasaulio reitingo varžybose suaugusieji varžėsi World Open kategorijos varžybose, o kiti šokėjai – Open kategorijos.

Suaugusiųjų standartinių šokių varžybų finale šoko Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno “Kaspinas”), kurie galutinėje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą, surinkę 176,500 balo iš 200 galimų. Nors visi poros šokiai įvertinti panašiai, visgi finale aukščiausius balus G. Kalashnikov ir D. Šemeškevičiūtė gavo už tango ir kvikstepą.

Per žingsnį nuo finalo šiose varžybose liko Edgaras Baltaragis ir Indrė Baltaragė (Kauno “Rolo”), su 171,800 balo užėmę 7-ąją vietą. E. ir I. Baltaragiai taip pat buvo stabiliai vertinami už visus šokius, tačiau šiek tiek daugiau balų gavo už tango šokį.

Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių varžybose labai gerai sekėsi Ivan Smirnov ir Guostei Grikštaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Duetas tarp 26 porų užėmė 2-ąją vietą. Antrosiomis vietomis buvo įvertinti visi I. Smirnov ir G. Grikštaitės šokiai.

Tuo tarpu suaugusiųjų varžybose iš viso dalyvavo 39 poros. Grupės nugalėtojais tapo pirmą kartą tarptautinėse varžybose po ilgos pertraukos šokę, Moldovai pasirinkę atstovauti A. Glukhov ir A. Glazunova. Sidabras atiteko Vokietijos atstovams T. Fainšil ir V. Fainšil, o bronza – rumunams R. Cojoc ir A Matei. Ketvirtąją ir šeštąją vietas finale atitinkamai užėmė Y. Qiu ir J. Hu iš Kinijos bei M. Ilčiukas ir D. Grigore, atstovaujantys Rumunijai.

Varžybose teisėjavo ir Lietuvos vertintoja Edita Gozzoli.