WDSF varžybos Čekijos Hradec Kralove mieste

Čekijoje šiemet įvyko tradicinės varžybos “Hradec Kralove Open 2021”. Taip pat tradiciškai jose dalyvavo nemažai Lietuvos šokėjų.

Geriausiai lietuviams sekėsi WDSF Rising stars grupėse. Standartinių šokių programoje Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų “Reveransas”) iškovojo aukso medalius, o sidabras atiteko Tautvydui Rimgailai ir Vėtrai Bliudžiūtei (Elektrėnų “Reveransas”).

Abi poros taip pat šoko Lotynų Amerikos šokius: WDSF jaunimo grupės finale T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė užėmė 5-ąją vietą, o WDSF Rising stars grupėje – 6-ąją. R. Rimgaila ir V. Bliudžiūtė Lotynų Amerikos šokių Rising stars programoje šoko pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje startavo 40 duetų, Rising stars LA – 10, Rising stars ST – 3.

Čekijoje taip pat šoko senjorai šokėjai. Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno “Kaspinas”) tarp 18 duetų pateko į finalą ir užėmė 6-ąją vietą. Pora varžėsi WDSF Senjorai IV amžiaus grupės standartinių šokių programoje.

Artūras ir Beata Grebliauskai (Kauno “Sūkurys”) startavo Senjorai III amžiaus grupės standartinių šokių varžybose. Per dvi dienas jie sušoko du kartus ir abu kartus dalyvavo pusfinalyje: vieną dieną – 8 – 9-oji vieta (startavo 37 poros), antrą dieną – 12-oji vieta (startavo 31 pora).

T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė bei T. Rimgaila ir V. Bliudžiūtė taip pat šoko standartinius šokius WDSF jaunimo grupės varžybose ir taip pat pateko į pusfinalį: atitinkamai užėmė 7-ąją ir 11-ąją vietas tarp 33 varžybas pradėjusių porų.

WDSF vertintojų komisijoje taip pat dirbo Lietuvos teisėjas Remigijus Suslavičius.