• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Apie LSŠF akademija

LSŠF Akademija vykdo Lietuvos trenerių, šokėjų (mėgėjų ir profesionalų), teisėjų mokymus, organizuoja kvalifikacijos kėlimą, o taip pat rūpinasi trenerių bei teisėjų licencijavimu.

„Akademijos tikslai yra rūpintis, kad Lietuvos trenerius, šokėjus ir teisėjus pasiektų pati naujausia ir būtent jiems aktuali informacija, kas padėtų visiems tobulinti įgytas kvalifikacijas, o taip pat Akademija prisiima atsakomybę, kad Lietuvoje dirbtų tik tinkamą pasirengimą ir to įrodymus įgiję treneriai bei teisėjai, t. y. mes užsiimame kvalifikacijos tikrinimu bei licencijų išdavimu.“ – Akademijos veiklos tikslus nušviečia jos direktorius Martynas Kūra.

Akademijos veikla yra trenerių bei teisėjų teorinių, praktinių bei licencijavimo kongresų ir seminarų rengimas, Lietuvos nacionalinės bei rezervinės rinktinių stovyklų vykdymas, egzaminavimo ir licencijavimo procedūrų vykdymas.

Akademija buvo įkurta 2016 metais. Nuo to laiko kiekvienais metais yra surengiami du kongresai treneriams ir teisėjams su užsienio lektoriais, po vieną nacionalinės bei rezervinės Lietuvos rinktinės stovyklą su užsienio ir Lietuvos treneriais. 2019 – 2023 metų periodui Akademija laimėjo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo projektų konkursą, kurio dėka užsitikrins stabilesnį švietimo veiklų finansavimą.


LSŠF Akademija yra Lietuvos sportinių šokių federacijos padalinys, įsteigtas 2016 metais, palaikantis tiesioginius ryšius su WDSF Akademija.

Akademijos veikla yra skirta šokių treneriams, šokėjams, teisėjams.

Akademijos kontaktai:

Direktorius Martynas Kūra (+370 612 24511, Kura.Martynas@gmail.com)

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI:

· 


                Partneriai