Hiphopo lyga

LSŠF Hiphopo lygos tikslas yra populiarinti bei vystyti hiphopo šokio sportą, bendradarbiauti su WDSF, kitomis nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis.

Lygos veikla apima nacionalinių čempionatų, nacionalinių ir tarptautinių varžybų organizavimą, stovyklų ir seminarų rengimą, šokėjų ugdymą, aukšto meistriškumo sportininkų ugdymą, Lietuvos sportininkų delegavimą į pasaulio, Europos čempionatus bei kitas tarptautines varžybas užsienyje.

Lygos tikslai sutampa su tikslais, nurodytais Europos sporto chartijoje: „Sportiniai šokiai yra veikla, jungianti sportą ir šokį, padedanti ja užsiimantiems žmonėms tobulinti savo fizines galimybes ir gerą savijautą, sukurti socialinius ryšius bei siekti rezultatų įvairaus lygio varžybose“.

Lyga rengia kelių kategorijų varžybas Lietuvoje:
1. Lietuvos hiphopo čempionatą, skirtą tik pažengusiems šokėjams individualioje, duetų ir komandų įskaitose.
2. Atviras Lietuvos hiphopo varžybas, skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems šokėjams – Lietuvos bei kitų valstybių atstovams.
3. Komercinius turnyrus, skirtus tik šokių kovoms, ar/ir tik komandiniams pasirodymams. Tokie turnyrai skirti Lietuvos šokėjams bei yra atvirti kitų valstybių šokėjams.

LSŠF Hiphopo lyga kviečia prisijungti visus klubus, jau treniruojančius hiphopo šokėjus arba norinčius tą pradėti daryti ateityje.

LSŠF Hiphopo lygos atstovas
Dainius Žebrauskas (Skruzdėliukas)
+370 610 61721
hiphop@dancesport.lt

LSŠF kuratorė
Dalia Vaikšnorienė
+370 657 81768
daliavaiksnoriene@gmail.com