• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Šokiai visiems

Lyga „Šokiai visiems“ kuruoja ir skatina įvairių šokių stilių veiklą, neribojant šokančių žmonių amžiaus ir šokimo patirties.

Lygos tikslai sutampa su tikslais, nurodytais Europos sporto chartijoje: „Sportiniai šokiai yra veikla, jungianti sportą ir šokį, padedanti ja užsiimantiems žmonėms tobulinti savo fizines galimybes ir gerą savijautą, sukurti socialinius ryšius bei siekti rezultatų įvairaus lygio varžybose“.

Lyga kuruoja šias šokių veiklas (jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų, senjorų amžiaus grupėse):

· Linijiniai ir solo šokiai

· Rytietiški ir flamenko šokiai

· Hobby klasės šokiai

· Pro-Am kategorijos šokiai

· Gatvės šokiai (disco, hiphopas)

· Rokenrolas ir bugivugis.

· Karibų šokiai (salsa, bačata, merengo ir kt.)

· Modernusis ir šiuolaikinis šokis, džiazas

· Komandiniai šokiai (cheerleading, synchro Latin ir kt.)

 

Lyga organizuoja šokių seminarus, festivalius ir varžybas. „Kiekvienais metais rengiame du didelius šokių festivalius Alytuje ir Palangoje bei daugiau mažesnių švenčių pagal šokių stilius. Dažnai šventės dalimi tampa ir įvairaus lygio varžybos. Lietuvoje vykstantys renginiai tampa vis populiaresni tarp užsienio šokių mėgėjų, todėl sulaukiame daugiau svečių iš kitų šalių. Taip pat gauname vis daugiau kvietimų vykti į šventes ir varžybas užsienyje.“ – apie augančios šokių visiems idėjos populiarumą pasakoja šios lygos direktorė Lilija Bernatavičienė.


Lyga „Šokiai visiems“ yra Lietuvos sportinių šokių federacijos padalinys, įsteigtas 2010 metais, bei Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ narė nuo 2011 metų.

Prie lygos „Šokiai visiems“ veiklos kviečiami prisijungti klubai, sportininkai bei treneriai, propaguojantys įvairius šokių stilius ir lygius. Taip pat kviečiami prisijungti ir varžybų, švenčių organizatoriai, rėmėjai.

Lygos „Šokiai visiems“ kontaktai:

Direktorė Lilija Bernatavičienė (+370 685 26333, Bernataviciene.Lilija@gmail.com)

LSŠF kuratorius Virginijus Visockas (+370 682 30575, VisockasDanceSport@gmail.com)


                Partneriai