Šokiai visiems

Lyga „Šokiai visiems“ kuruoja ir skatina įvairių šokių stilių veiklą, neribojant šokančių žmonių amžiaus bei šokimo patirties.

Lygos tikslai sutampa su tikslais, nurodytais Europos sporto chartijoje: „Sportiniai šokiai yra veikla, jungianti sportą ir šokį, padedanti ja užsiimantiems žmonėms tobulinti savo fizines galimybes ir gerą savijautą, sukurti socialinius ryšius bei siekti rezultatų įvairaus lygio varžybose“.

Taip pat lyga kuruoja šias šokių šakas (jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų, senjorų amžiaus grupėse): linijiniai ir solo šokiai, rytietiški ir flamenko šokiai, Hobby klasės šokiai, Pro-Am kategorijos šokiai, gatvės šokiai (disco), rokenrolas ir bugivugis, Karibų šokiai (salsa, bačata, merengo ir kt.), modernusis ir šiuolaikinis šokis, džiazas, komandiniai šokiai (cheerleadingsynchro Latin ir kt.).

Lyga organizuoja šokių seminarus, festivalius ir varžybas. „Kiekvienais metais rengiame du didelius šokių festivalius Alytuje ir Palangoje bei daugiau mažesnių švenčių pagal šokių stilius. Dažnai šventės dalimi tampa ir įvairaus lygio varžybos. Lietuvoje vykstantys renginiai tampa vis populiaresni tarp užsienio šokių mėgėjų, todėl sulaukiame daugiau svečių iš kitų šalių. Taip pat gauname vis daugiau kvietimų vykti į šventes ir varžybas užsienyje.“ – apie augančios šokių visiems idėjos populiarumą pasakoja šios lygos direktorė Lilija Bernatavičienė.

LSŠF lygos „Šokiai visiems” direktorė
Lilija Bernatavičienė
+370 685 26333
bernataviciene.lilija@gmail.com

LSŠF kuratorė
Dalia Vaikšnorienė
+370 657 81768
daliavaiksnoriene@gmail.com