Artėjantis savaitgalis: pasaulio čempionatas jauniams ir tiesioginės transliacijos

Šį savaitgalį – ir vėl gausu varžybų: tiek užsienyje, tiek Lietuvoje! Beje, beveik visos užsienio varžybos vyks pietuose – šokėjų kalendoriuose Italija, Ispanija, Portugalija ir… Latvija 😉

Kartu su WDSF pasaulio reitingo varžybomis Portugalijos Vagoso mieste vyksiančiame šių metų jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionate šeštadienį Lietuvai atstovaus Lukas Jasinevičius ir Meida Kybartaitė iš Vilniaus “Šokio technikos akademijos” bei Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė iš Klaipėdos “Žuvėdros”.

Abi poros kartu su trenerėmis jau yra nuvykusios į Portugaliją. L. Jasinevičiaus ir M. Kybartaitės trenerė Karina Eremian – Daniškevičė teigė, jog neabejoja, kad Lukas ir Meida garbingai atstovaus Lietuvai ir jiems pavyks parodyti viso pasaulio žiūrovams savo meilę šokiui.

Tuo tarpu M. Intos ir F. Rupšytės trenerė Daina Bertulienė sakė, jog šokėjai jaučia ir malonumą, ir atsakomybę, atstovaudami savo šaliai, tad yra pasiruošę čempionatui.

Linkime sėkmės visiems Lietuvos šokėjams tiek užsienyje, tiek varžybose Kaune ir Šiauliuose, o tiesiogiai internete kol kas kviečiame stebėti varžybas iš Ispanijos ir Italijos (varžybos iš Lietuvos šį savaitgalį nebus transliuojamos):

WDSF pasaulio reitingo varžybos iš Ispanijos: https://directos.febd.es

WDSF pasaulio reitingo varžybos iš Italijos: https://skyzsport.live/sardinia-challenger/

WDSF pasaulio reitingo varžybos ir čempionatas iš Portugalijos: Portugalijos sportinių šokių federacijos Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/fpdd.oficial