nimble_asset_WSDF_cempionatas_1920x1005_fb_event_cover

Šių metų standartinių šokių Europos čempionatas vyks Lietuvoje!
2023 m. gruodžio 2 d. (šeštadienį) AVIA SOLUTIONS GROUP arenoje ir vėl išvysime geriausius žemyno šokėjus! Po dvi stipriausias kiekvienos Europos šalies poras atvyks į Vilnių varžytis dėl čempionato apdovanojimų! Tarp geriausiųjų – ir Lietuvos šokėjai: Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė bei Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė.

Europos čempionato finalas, pusfinalis ir ketvirtfinalis vyks vakaro dalyje nuo 19.00 val.

Varžybų atrankiniai turai (iki aštuntfinalio) vyks dienos metu nuo 14.00 val. iki 17.00 val. DĖMESIO! Šios dalies pradžios laikas pavėlintas – varžybos prasidės 15.00 val.

Vakaro programoje nuo 19.00 val. žiūrovų laukia ne tik elegantiški standartinės progamos šokiai – lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas – bet ir Pasaulio sportinių šokių federacijos planetos reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose šokėjai atliks sambą, čia čia čia, rumbą, pasodoblį ir džaivą. Sportininkams akomponuos gyvos muzikos orkestras, o tarp Europos čempionato pasirodymų parengta įdomi parodomoji programa, kurioje – ir olimpinis breikas, ir stilingasis hiphopas! Breiko pasirodymą surengs pasaulio ir Europos čempionė, Paryžiaus olimpinių žaidynių dalyvė Dominika Banevič – Bgirl Nicka, o hiphopo – pasaulio čempionas Edgaras Kerpė ir šokėjų grupė.

Daug aukščiausio lygio sportinių šokių pasirodymų, stilių ir žanrų įvairovė bei įkvepianti muzika – puikus derinys, garantuosiantis spalvingą ir smagų pirmojo žiemos šeštadienio vakarą!

Organizatoriai

nimble_asset_WDSF1
nimble_asset_LSSF-logotipai-balta-figura-01-e1698754242794

Partneriai

nimble_asset_Nacionaline-sporto-agentura_V_RGB
nimble_asset_NOC-LTU-LTOK
nimble_asset_Bosca-be-alkholio
nimble_asset_VNOCY_Primary_RGB-1
nimble_asset_up-PhotoRoom.png-PhotoRoom
nimble_asset_zvaguliu_seimos_sakotis_logo
nimble_asset_Bilietai.lt_logo_raudonas_RGB
nimble_asset_ASG.blue_
nimble_asset_MOTERIS_logo_red

Kontaktai

office@dancesport.lt
+370 687 59077