Jaunimas ir jauniai triumfavo Čekijoje

WDSF pasaulio reitingo varžybos, vykusios Čekijos Ūsčio prie Labės mieste, ir vėl buvo itin sėkmingos Lietuvos jaunimo ir jaunių šokėjams. Visos varžybose dalyvavusios poros šoko finaluose!

Čekijoje ant aukščiausio podiumo laiptelio mūsų šokėjai kopė net keturis kartus.

WDSF jaunimo standartinių šokių programoje 1-ąją vietą užėmė Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus “Spindulys”). Visi dueto šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

Jaunimo grupėje startavę jauniai II amžiaus grupės šokėjai Neidas Lenkaitis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno “Kaspinas”) užėmė 3-ąją vietą – nuo antrosios juos teskyrė vienas taškas. 4-oji šios grupės finalo vieta teko Ivan Smirnov ir Guostei Grikštaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija): trys šokiai buvo įvertinti ketvirtosiomis ir du – penktosiomis vietomis. Jaunimo grupėje iš viso varžėsi 30 porų.

Net po du aukso medalius iš Čekijos parsivežė Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių “Šypsena”). WDSF jaunių II amžiaus grupėje jie tapo nugalėtojais, šokdami ir standartinius, ir Lotynų Amerikos šokius. Aštuoni abiejų programų šokiai taip pat buvo įvertinti pirmosiomis vietomis, o pasodoblis ir džiavas – antrosiomis.

2-ąją vietą jaunių II grupės standartinių šokių programoje užėmę N. Lenkaitis ir I. Žymančiūtė finale už visus šokius įvertinti antrosiomis vietomis. Iš viso grupėje startavo 20 porų. Lotynų Amerikos šokius šioje grupėje šoko 23 poros.

WDSF jaunių I amžiaus grupės auksą ir sidabrą iškovojo naujas duetas – Marius Didikas ir Airina Brikmanytė (Kauno “Santaka”). Šokėjai buvo pirmi standartinių šokių programoje ir antri – Lotynų Amerikos šokių programoje. Atitinkamai finaluose M. Didikas ir A. Brikmanytė įvertinti visomis pirmosiomis ir antrosiomis vietomis. Jaunių I amžiaus kategorijoje varžėsi 11 duetų.

Tarptautinėje vertintojų kolegijoje Čekijoje dirbo Lietuvos teisėja Neringa Untulienė.