Lietuvos šokėjų pasirodymai Lodzėje

Lenkijos Lodzės mieste vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos jaunimui ir jauniams. Mūsų sportininkams čia sekėsi labai puikiai!

WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”). Rytis Ašeriškis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) užėmė 2-ąją vietą, Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”) – 4-ąją, Augustas Lopeta ir Gabija Gumbrytė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) – 6-ąją.

Kitas dvi likusias vietas finale užėmė Lenkijos šokėjai. Tu tarpu per žingsnį nuo šio finalo liko ir 7 – 8-ojoje pozicijoje buvo Orestas Preidys ir Katrina Motiejūnė (Panevėžio “Rumba”). Iš viso grupėje šoko 23 poros.

WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių programoje ir vėl nugalėjo K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė. A. Lopeta ir G. Gumbrytė šiame finale buvo 3-ti.

9-ąją vietą pusfinayje tarp 28 iš viso besivaržiusių porų užėmė K. Burneikis ir P. Kairytė.

Jaunimo iki 21 m. amžiaus varžybose Lietuvai atiteko sidabras ir bronza standartinių šokių kategorijoje. 2-ąją vietą užėmė O. Preidys ir K. Motiejūnė, o 3-ąją – Rytis Skindzera ir Agata Pavlova (Kauno “Sūkurys”). Varžybose dalyvavo 9 duetai.

Tuo tarpu šios amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių kategorijoje 2-ieji buvo Eitan Krips ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus “DaVi”).

Kasparas Svistunavičius ir Goda Česnulevičiūtė (Kauno “Toro”) pusfinalyje buvo 7-ti, Saulenis Česnauskas ir Ieva Grybauskaitė (Kauno “Sūkurys”) – 9-ti. Grupėje varžybas pradėjo 14 porų.

WDSF jaunių II amžiaus grupės turnyre dalyvavo tik viena mūsų šalies pora, kuri Lotynų Amerikos šokių varžybų pusfinalyje užėmė 9-ąją vietą – Paulius Šomka ir Goda Adomaitytė (Elektrėnų “Žiburėliai).

Šioje varžybos teisėjavo vertintoja iš Lietuvos Neringa Untulienė.