Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje įvyko WDSF ir DSE reitingo varžybos „Klaipėda open”, kuriose puikiai sekėsi Lietuvos sportininkams.
WDSF Jaunimo Lotynų Amerikos šokių kategorijoje Radvilas Sakalauskas ir Emilija Mackevič (Vilniaus „Ratuto”) pateko į finalą ir užėmė 5-ą vietą. Dar dvi lietuvių poros pateko į varžybų pusfinalį – Emilis Januškevičius ir Eimantė Kuzmickaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 9-ą vietą, Deivydas Kuoga ir Izabelė Čereškaitė (Kauno „Toro” – Kauno „Sūkurys”) – 10-ą vietą.
DSE Children Grand Prix Jauniai 1 ST varžybose nugalėjo Augustas Uža ir Gabrielė Juknevičiūtė (Vilniaus „Cafe Latino”). Antroje vietoje – Vytautas Bauras ir Tija Krečaitė (Vilniaus „Cafe Latino”). Tretieji – Arijus Dabašinskas ir Elzė Užkuraitytė (Klaipėdos „Žingsnis”).
DSE Children Grand Prix Jauniai 2 ST varžybų finale šoko net trys lietuvių poros. Eimantas Vilčinskas ir Kira Volkova (Vilniaus „Aj dance”) užėmė 3-iąją vietą. Maksim Kazakov ir Erika Mikulska (Vilniaus „Victory dance”) liko penktieji, o Vincentas Stalionis ir Viltė Šiaulytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija” – Alytaus „Tarptautinė menų akademija”) – šeštoje vietoje.
DSE Children Grand Prix Jaunučiai 2 ST grupėje trečiąją vietą iškovojo Herkus Daržinskas ir Izabelė Semaškaitė (Klaipėdos „Tendance”), o Dominykas Kovaliovas ir Urtė Jakulytė (Alytaus „Tarptautinė menų akademija”) liko ketvirtoje vietoje.
DSE Children Grand Prix Jauniai 2 Lotynų Amerikos šokių programos varžybose Dominykas Patapavičius ir Guostė Banytė (Vilniaus „Spindulys”) užėmė trečiąją vietą.
DSE Children Grand Prix Jaunučiai 2 LA varžybose Herkus Daržinskas ir Izabelė Semaškaitė (Klaipėdos „Tendance”) užėmė antrąją vietą, Dominykas Kovaliovas ir Urtė Jakulytė (Alytaus „Tarptautinė menų akademija”) – ketvirtąją vietą. Penktieji liko Damir Kuzmenko ir Barbora Žilytė (Palangos „Svivelis”).