LSŠF lygos “Šokiai visiems” šokėjai – festivalyje “Beactive 2022”

Kaip ir kiekvieną rugsėjį, taip ir šiais metais, Lietuvos asociacija “Sportas visiems” rugsėjo 16 – 18 dienomis sukvietė visus sporto mylėtojus į tradicinį festivalį Palangoje. Drauge su kitų sporto šakų entuziastais jame taip pat – jau tradiciškai – dalyvavo LSŠF lygos “Šokiai visiems” šokėjai.

Kaip teigia vieni iš pagrindinių renginio organizatorių – Lietuvos asociacija “Sportas visiems” – Palanga buvo pilna sportuojančių, šokančių ir besidžiaugiančių žmonių.

LSŠF lygos “Šokiai visiems” šokėjai dalyvavo festivalio atidarymo programoje, šoko masinį šokį Palangos miesto stadione. Taip pat šeštadienį Jūratės ir Kastyčio skvere, pagrindinėje festivalio scenoje, parodė net keliolika koncertinių numerių.

Festivalį šokėjai užbaigė smagiu “PJazz Latino Dance Party” vakarėliu, kuris jau be įtampos leido pasižiaugti šokiais, o tiems, kurie dar nebuvo mokęsi šokių – suteikė daug įkvėpimo judėti šokio ritmu ne tik Palangoje, bet ir namuose.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, šokusiems, nepaisant oro, nepaisant amžiaus, nepaisant šokimo stažo! Jeigu pagalvojote, kad norėtumėte sudalyvauti kitais metais – tas tikrai įmanoma. LSŠF lyga “Šokiai visiems” būtinai Jums patars, kaip tą padaryti – parašykite mums!

Dėkojame Lietuvos asociacijai “Sportas visiems”, dėkojame LSŠF lygos “Šokiai visiems” direktorei Lilijai Bernatavičienei už didelį atliktą darbą.

Kviečiame pasidžiaugti šokių šventės akimirkomis mūsų socialinių tinklų paskyrose: Facebooke – Lietuvos sportinių šokių federacija, Instagrame – @dancesport.lt