Prasidėjo Lietuvos nacionalinės rinktinės stovykla

Šiandien Vilniuje prasidėjo keturias dienas truksianti Lietuvos nacionalinės sportinių šokių rinktinės stovykla. Joje pakviesti dalyvauti tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių šokėjai.

Penktadienis skirtas Lotynų Amerikos šokių grupinėms treniruotėms su treneriu iš Vokietijos Jurgenu Neudeck’u. Šeštadienis bus skirtas standartinių šokių grupinėms treniruotėms su treneriu iš Italijos Pietro Braga. Individualios pamokos geriausioms rinktinės poroms vyks visas keturias dienas – nuo penktadienio iki pirmadienio.

Stovykloje taip pat dirbs ir Lietuvos specialistai – Lina Chatkevičiūtė Vėželienė, Eglė Visockaitė Damaševičienė, Vaidotas Lacitis ir Gintaras Svistunavičius.

Rinktinės užsiėmimus kviečiami stebėti visi LSŠF treneriai, teisėjai, asistentai. O būtent tik jiems skirtas renginys – kasmetinis kvalifikacijos tobulinimo kongresas – įvyks sekmadienį (rugpjūčio 29 d.) su J. Neudeck’u ir P. Braga.

Visą išsamią šio savaitgalio informaciją rasite pagrindinėje tinklapio www.dancesport.lt skiltyje.

Kongresas (jo dalyviams) ir nacionalinės rinktinės stovykla (rinktinės nariams pagal paskelbtą sąrašą) yra nemokami. Šias veiklas finansuoja LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondas (pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ bendrai finansuojamą LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas).