Tiesioginė transliacija iš pasaulio jaunimo čempionato!

Šis šeštadienis ir sekmadienis – labai įtemptas laikas Lietuvos šokėjams. Mūsiškiai varžysis Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) rengiamuose planetos čempionatuose.

Šeštadienį (rugsėjo 23 d.) Vengrijoje vyks WDSF jaunimo standartinių šokių pasaulio čempionatas, kurį tiesiogiai transliuos portalas http://www.DanceSportTotal.com (nemokamai!)

Čempionato grafikas (Vengrijos laiku): 15.45 – pirmas turas, 17.55 – antras turas, 19.30 – atidarymo ceremonija, 20.10 – ketvirtfinalis, 21.40 – pusfinalis, 22.20 – finalas.

Iš Lietuvos į Vengriją išvyko šių metų Lietuvos čempionai ir vicečempionai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė bei Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė.

Lietuvos čempionai ir vicečempionai K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė bei P. Palskys ir U. Makarskaitė čempionatui ruošėsi namuose: Kipras ir Elzė Gintvilė atstovauja Klaipėdos „Žingsnio“ ir Vilniaus „Ratuto“ klubams, o Pijus ir Ugnė – Kauno „Sūkuriui“ ir Panevėžio „Rumbai“.

„Mūsų pasiruošimas buvo sklandus. Visada baiminuosi, kad šokėjų įdirbiui prieš svarbias varžybas nepakenktų visokie atsitiktinumai, kaip peršalimai ar traumos. Tačiau Kipras ir Elzė į Vengriją atvažiavo sveiki, stiprūs ir pasiruošę. Sąlygos čia geros, čempionato šeimininkai mus pasitiko labai svetingai.“ – sakė jau šalia čempionato salės įsikūrusi, kartu atvykusi Lietuvos čempionų trenerė Ramunė Kūrienė.

Su pozityviomis nuotaikomis auklėtinius į čempionatą išlydėjo P. Palskio bei U. Makarskaitės trenerė Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė: „Visas pasirengimo procesas buvo geras. Paskutiniame etape sudėliojame tik akcentus, o namų darbus, t. y. pagrindinį darbą, atlikome anksčiau. Turėjome laiko viską pagražinti. Pijus ir Ugnė jaučiasi gerai, pasiruošę, geros nuotaikos. Tikimės, kad paskutinių treniruočių variantus šokėjams pavyks pademonstruoti ir varžybose!”

Linkime sėkmės mūsų jaunimo šokėjams!