Bgirl Nicka – kilnaus sportinio elgesio laureatė!

Paskutinę žiemos dieną Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete buvo pagerbti kilnaus sportinio elgesio laureatai, kuriems apdovanojimus įteikė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Lietuvos kilnaus elgesio sporte (angl. „Fair Play“) komiteto prezidentė, olimpietė Austra Skujytė.

„Džiaugiuosi, kad jau daug metų apdovanojame žmones, įkvepiančius ne tik savo sportiniais laimėjimais ir rezultatais, bet ir sąžiningu bei garbingu sportiniu elgesiu. Olimpinės vertybės – pagarba, draugystė, tobulėjimas – yra neatsiejama sporto dalis. Ačiū, kad savo pavyzdžiu prisidedate prie jų sklaidos“, – kalbėjo Daina Gudzinevičiūtė.

29-ą kartą LTOK surengtuose apdovanojimuose pagerbti šių nominacijų herojai – „Už viso gyvenimo nuopelnus”, „Kilnus poelgis”, „Jaunasis sportininkas – pavyzdys bendraamžiams“, „Fair Play projektas“, „Fair Play organizacija“, bet šių metų naujovė – „Fair Play sklaida“.

Visus nominantus analizavo ir vertino Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komisija, kuri iš būrio kandidatų išrinko kiekvienos nominacijos laureatus.

Nominacijoje „Jaunasis sportininkas – pavyzdys bendraamžiams“ laureate paskelbta breiko šokėja, pasaulio ir Europos čempionė Dominika Banevič – Bgirl Nicka.

D. Banevič jau įrodė, kad yra drąsi, pasitikinti savimi ir atkakliai bei sistemingai savo tikslų siekianti sportininkė. 2023-aisiais metais D. Banevič buvo kviečiama į daugelį suaugusiems verslo, mokslo, sporto lyderiams ir jaunimui, moksleiviams skirtų renginių, kad pasidalintų savo sėkmės formule, motyvacijos šaltiniais. Būsima olimpietė įvertinta už jos tikėjimą savo jėgomis, drąsą kalbėti apie savo tikslus ir atkaklų kasdieninį darbą.

„Man didelė garbė sulaukti tokio įvertinimo, tačiau stengiuosi per daug jų nesureikšminti, nes tai jau praeitis. Dabar mano mintys jau nukreiptos į naują tikslą – olimpines žaidynes, – sakė D. Banevič. – Man malonu sulaukti žinučių, kad esu įkvėpimas kitiems žmonėms. Kai aš buvau maža, tai daug sportininkų iš Lietuvos įkvėpdavo mane, todėl džiaugiuosi, jog dabar aš galiu būti įkvėpimo šaltiniu. Linkiu visiems iš visos širdies daryti tai, ką myli, nes tada natūraliai ateis ir pasiekimai.“

Parengta pagal LTOK.lt, nuotrauka: Elvis Žaldaris / LTOK (ačiū!)