Bgirl Nickos pergalė Slovakijoje!

Šeštadienio vakarą po dvi dienas trukusių kovų Lietuvos breiko merginų grupės čempionė Dominika Banevič – Bgirl Nicka – buvo tituluota „The Legits Blast“ serijos turnyro Slovakijoje nugalėtoja. Pergalė keturiolikmetei šokėjai ir pasaulio breiko bendruomenei įsimins ne tik tuo, kad tokio lygio varžybas pirmą kartą laimėjo tokia jauna sportininkė, bet ir tuo, kad D. Banevič sau už nugaros paliko šių metų Europos breiko čempionato aukso ir bronzos medalių savininkes bei kitas tituluotas sportininkes.

Slovakijoje atkrintamųjų kovų metu Bgirl Nicka nugalėjo gerokai už save vyresnes ir daug didesnę patirtį turinčias Prancūzijos, Kolumbijos ir Lenkijos sportininkes. Jai už nugaros taip pat liko 2021 m. Europos čempionė Bgirl Kastet iš Rusijos ir Europos bronzos medalio savininkė Bgirl Madmax iš Belgijos (antrosios vietos laimėtoja – rusaitė Bgirl Vavi – Slovakijoje nestartavo).

Didžiausias iššūkis Dominikos Banevič laukė pusfinalyje. Po dviejų pasirodymų, rezultatas buvo lygus ir prireikė trečio šokio. Finalinėje kovoje D. Banevič susitiko su 2019 m. pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja Bgirl Jilou iš Vokietijos. Finale taip pat viskas klostėsi pagal pusfinalio scenarijų. Po pirmojo šokio pirmavo Vokietijos sportininkė, tuomet mūsų šokėja, aidint griausmingoms ovacijoms, laimėjo antrąjį šokį ir trečiojo – lemiamo – pasirodymo metu jau turėjo ir psichologinį pranašumą – dominavo aikštelėje.

Po pergalės didžiulio palaikymo ir sveikinimų lavinos sulaukusi Dominika Banevič – Bgirl Nicka – džiaugėsi savo pasirodymu, kvietimu dalyvauti varžybose Majamyje, o breiko specialistai ją pavadino „neabejotina breiko ateitimi“.

Sveikiname!