Dvi Lietuvos poros – varžybų Tailande finalininkės!

Tailando sostinėje Bankoke buvo surengtos kasmetinės ir išskirtinės WDSF pasaulio reitingo varžybos “King’s Cup 2023”. Suaugusieji šokėjai čia buvo kviečiami varžytis World Open kategorijos turnyre.

Iš Lietuvos į Tailandą išvyko du mūsų duetai ir abu pateko į standartinių šokių varžybų finalą tarp 76 dalyvavusių porų.

WDSF World Open nugalėtojais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė (Kauno “Kaspinas”). Finale surinkę 194,050 balo jie net 7 balais aplankė šokėjus iš Rumunijos R. Cojoc ir A. Matei, likusius 2-oje vietoje. Visi Evaldo ir Ievos šokiai šiose varžybose buvo įvertinti stabiliu rezultatu, o kiek daugiau balų (39,100) teisėjai jiems skyrė už lėtajį fokstrotą.

Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno “Sūkurys” ir Panevėžio “Rumba”) finale surinko lygiai 175 balus ir užėmė 5-ąją vietą. Už kiekvieną šokį teisėjai jiems skyrė beveik po 35 balus arba šiek tiek daugiau, o geriausiai įvertino kvikstepą (35,150). Beje, Simonas ir Liucija, į finalą patekę šeštaisiais, lemiame ture stipriai aplenkė artimiausius varžovus iš Slovakijos D. Grula ir G. Cragnolini.

Šių varžybų bronza atiteko Lenkijos šokėjams D. Myckai ir M. Freibergai. 4-ieji buvo Kinijos sportininkai Q. Yuming ir H. Jingyi.

Šokėjus varžybose vertino teisėjai iš Vokietijos, Čekijos, Lenkijos, Australijos, Japonijos, Honkongo, Izraelio, Belgijos bei Lietuvos. Teisėjų tarpe Lietuvai atstovavo Virginijus Visockas.