G. Kalashnikov ir D. Šemeškevičiūtė iškovojo Europos taurę!

Sekmadienį Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno “Kaspinas”) iškovojo 2023 m. WDSF Europos taurę. Rumunijos Timišoaros mieste vykusiose varžybose visi Lietuvos atstovų šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis!

Jau nuo pat pirmojo turo G. Kalashnikov ir D. Šemeškevičiūtė buvo aiškūs turnyro lyderiai. Nei viena kita pora jiems nepasipriešino ir finale, nes čia ne tik kiekvienas mūsiškių šokis buvo įvertintas pirmąja vieta, bet ir visi teisėjai už visus šokius jiems skyrė tik pirmąsias vietas (išskyrus vienintelę išimtį iš Rumunijos teisėjo už tango šokį).

Dėl Europos taurės iš viso varžėsi 19 porų iš tiek pat valstybių. Antroji vieta atiteko šeimininkams – šokėjams iš Rumunijos Paul Rednic ir Roxanai Lucaciu, trečioji – Lenkijos šokėjams Bartlomiej Szkutnik ir Agatai Brychcy. Kitas vietas finale atitinkamai išsidalino A. Gioncada ir V. Demidova iš Italijos, I. Dobrev ir D. Posypai iš Bulgarijos, Y. Marchenko ir P. Shkurikhina iš Ukrainos.

Šių metų WDSF Europos taurėje sportininkus vertino Belgijos, Kroatijos, Serbijos, Rumunijos, Ukrainos, Vengrijos, Moldovos, Slovėnijos ir Graikijos vertintojai. Lietuvos teisėjų šį kartą nebuvo.