Edgaras ir Indrė Baltaragiai iškovojo sidabrą „Tokyo Open 2026“ varžybose

Praėjusį savaitgalį Japonijos sostinėje vyko 25-osios tradicinės sportinių šokių varžybos „Tokyo Open 2026“. Turnyre dalyvavo ir mūsų šalies profesionalų pora, kuri iškovojo prizines vietas.

WDSF Super Grand Prix profesionalų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Baltaragė (Kauno „Rolo“) užėmė antrąją vietą. Sportininkai užtikrintai įveikė visus atrankos turus, o finale už visus penkis šokius buvo įvertinti antrosiomis vietomis.

Varžybų nugalėtojais tapo pora iš Latvijos Vadim Shurin ir Anastasia Meshkova. Trečiąją vietą iškovojo Norvegijos atstovai Jonas Alexander Pettersen ir Kristy Puusepp. Finale taip pat varžėsi poros iš Italijos, Japonijos ir neutralūs sportininkai.

Varžybose Japonijoje teisėjavo vertintoja iš Lietuvos Daiva Dackevičienė.

Sveikiname mūsų sportininkus!