Puikūs 2022-ieji! Gerų 2023-ųjų metų!

Mieli šokėjai ir treneriai,

Gerbiami LSŠF nariai,

Metų sandūra kaskart įpareigoja pagalvoti: kokie buvo praėjusieji metai ir ko tikėtis naujaisiais?

2022 – ieji mūsų bendruomenei buvo puikūs! Pasaulio ir Europos čempionatuose bei Pasaulio Žaidynėse iškovojome tris aukso, keturis sidabro ir penkis bronzos medalius, daugiau kaip 40 mūsų porų pateko tarp penkiasdešimties savo grupių geriausiųjų pasaulio ir Europos reitinguose, o trys duetai metus baigė pasaulio reitingo lyderių pozicijose. Lietuvos breiko ir hiphopo šokėjų vardai vis garsiau skambėjo gatvės šokių arenose. Po kelerių metų pandeminės nežinios Lietuvoje vėl įvyko visos planuotos varžybos, o šokėjai aktyviai grįžo ant parketo. Tiek daug ir tokių aukštų rezultatų per vienerius metus pasiekėme pirmą kartą Lietuvos sportinių šokių federacijos istorijoje!

Noriu padėkoti mūsų sportininkams už jų atkaklumą, mūsų treneriams – už įžvalgumą, sportininkų šeimoms – už pasiaukojimą.

Besibaigiant šventiniam šurmuliui ir vėl įsisukant kasdieniams darbams, tikiuosi, kad visiems pavyko pasidžiaugti ir pasididžiuoti pasiektais rezultatais bei sukaupti jėgas 2023 – ųjų metų iššūkiams. Nors puikūs rezultatai įkvepia ir motyvuoja, tačiau tvirtai tikiu, kad mes visi čia esame ne vien tik dėl laimėjimų. Tad Naujiesiems metams linkiu daug progų kartu džiaugtis patirtimis, kurias dovanoja šokis!

Su Naujaisiais, 2023 – aisiais, metais!

Pagarbiai – 

LSŠF prezidentas

Gintaras Skorupskas