Pirmosios WDSF reitingo varžybos 2023-aisiais įvyko Italijoje

Italijos Kosirano mieste netoli Veronos įvyko pirmosios šių metų WDSF pasaulio reitingo varžybos. Jose triumfavo Lietuvos šokėjai!

WDSF International Open standartinių šokių varžybų nugalėtojais Italijoje tapo Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno “Sūkurys” ir Panevėžio “Rumba”). Laimėję visus penkis finalo šokius, S. Seikauskas ir L. Norušaitė aplenkė 18 porų iš kitų šalių.

WDSF jaunimo standartinių šokių varžybose startavo trys mūsų šalies duetai ir visi trys pasipuošė medaliais! Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”) užėmė 1-ąją vietą, Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”) – 2-ąją, Orestas Preidys ir Katrina Motiejūnė (Panevėžio “Rumba”) – 3-ąją. Varžybose dalyvavo 11 porų.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė laimėjo antrąjį sidabro medalį šiose varžybose. 7-ąją vietą Lotynų Amerikos šokių grupėje užėmė Vėjas Žilinskis ir Deimantė Ivanova (Kauno “Sūkurys” ir Vilniaus “Šokio technikos akademija”). Grupėje varžėsi 10 duetų.

Standartinių šokių jaunimo iki 21 m. turnyre 2-ąją vietą iškovojo P. Palskys ir U. Makarskaitė, o šios grupės bei Rising Stars grupės 3-osios vietos atiteko O. Preidžiui ir K. Motiejūnei. Grupėse atitinkamai startavo 6 ir 12 porų.

Varžybose Italijoje dirbo Lietuvos vertintojas Donatas Vėželis.