Mūsų šokėjams itin sėkmingos WDSF reitingo varžybos Vengrijoje

Vengrijos Kiškunmaišos mieste abi savaitgalio dienas vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Lietuvai jose atstovavo jaunimo amžiaus grupės sportininkai, kurie pademonstravo puikius rezultatus.

Jaunimo standartinių šokių programos nugalėtojais Vengrijoje tapo Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus “Spindulys”). Užtikrintai laimėję visus penkis programos šokius, finale jie aplenkė šokėjus iš Italijos, Lietuvos, Vengrijos.

Šioje grupėje galutinėje įskaitoje ketvirtąją vietą finale užėmė Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus “Spindulys”). Finale jie taip pat aplenkė dvi parketo šeimininkų poras. Jaunimo standartinių šokių programoje iš viso varžybas pradėjo 17 duetų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose bronzos medalius iškovojo Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus “Spindulys”). Finale abiems poroms surinkus po 13 balų, mūsų sportininkai tik minimaliu skirtumu nusileido sidabrą laimėjusiems šokėjams iš Rumunijos. Grupės nugalėtojais tapo Vengrijos sportininkai, o varžybas pradėjo 25 poros.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje standartinių šokių International Open varžybose taip pat startavę E. Mašaro ir G. Lapševičiūtė pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje tarp 34 duetų užėmė šeštąją vietą. Suaugusiųjuų grupės medalius atitinkamai pasidalino V. Šurin ir A. Meškova (Latvija), G. Vasilev ir S. Gentile (Bulgarija), E. S. vel Stučmanija ir G. D. Garsija (Ispanija).

Teisėjų kolegijoje Vengrijoje dirbo Lietuvos vertintoja Neringa Untulienė.