LSŠF Profesionalų lygos susirinkimas. Direktorės pareigas pradės eiti L. Chatkevičiūtė.

Trečiadienį Kaune įvyko LSŠF Profesionalų lygos susirinkimas, kurio metu aptarti ataskaitiniai, einamieji klausimai, o taip pat vyko naujo lygos direktoriaus rinkimai.

Susirinkimą organizavusios LSŠF Vykdomojo komiteto narės, l. e. p. LSŠF PL direktorės Dalios Vaikšnorienės teigimu, iš 26 lygai priklausančių narių susirinko dauguma – 20 atstovų. Dvi naujos lygos narės buvo priimtos šio susirinkimo metu (Daiva Dackevičienė ir Ramunė Kūrienė).

Ilgametis lygos direktorius Vytautas Bankauskas pristatė praėjusių laikotarpių lygos veiklos ataskaitą bei iškėlė naują kandidatūrą lygos direktoriaus pareigoms užimti ateinančiai dvejų metų kadencijai. Kandidate tapo Lina Chatkevičiūtė – Vėželienė. L. Chatkevičiūtė vienbalsiai ir buvo išrinkta naująja LSŠF Profesionalų lygos direktore.

Pristatydama savo veiklos viziją, L. Chatkevičiūtė teigė, kad dirbti ir sprendimus priimti norėtų kartu su darbo grupe, kurią sudarytų jau anksčiau panašaus darbo patirties įgiję Vytautas Bankauskas, Dalia Kisielė, Gintarė Slausgalvienė, Remigijus Suslavičius, Dalia Vaikšnorienė, Eglė Visockaitė ir kiti.

Susirinkime, naujų darbų planavime ir diskusijose dalyvavo LSŠF prezidentas Gintaras Skorupskas, pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas. Susirinkimui pirmininkavo R. Suslavičius, sekretoriavo D. Kisielė.

Dėkojame ilgus metus LSŠF PL direktoriaus pareigas ėjusiam Vytautui Bankauskui už darbą ir atsidavimą! Sveikiname naująją LSŠF PL vadovę Liną Chatkevičiūtę ir linkime daug jėgų bei ištvermės, įveikiant naujus iššūkius!