Įvyko 2021 m. Lietuvos reitingų apdovanojimai ir rinktinės stovykla

Š. m. sausio 16 d. Ukmergėje įvyko 2021 m. Lietuvos reitingų nugalėtojų, prizininkų ir finalininkų apdovanojimų ceremonija ir jiems skirta stovykla.

Vienas iš stovyklos organizatorių, LSŠF Vykdomojo komiteto narys Rolandas Burneikis, sveikindamas į renginį atvykusius sportininkus pasidžiaugė, kad po metų pertraukos – pernai apdovanojimai buvo siunčiami paštu – vėl buvo galimybė susitikti gyvai ir ne tik pasidžiaugti visų metų rezultatais ir apdovanojimais, bet taip pat dalyvauti treniruotėse.

LSŠF generalinė sekretorė Vida Kanišauskienė taip pat pabrėžė, kad svarbu, jog geriausiai Lietuvos reitingų varžybos pasirodę šokėjai ne tik atsiims apdovanojimus, bet ir galės patobulėti, pasisemti žinių bei įkvėpimo. V. Kanišauskienė sveikino ne tik šokėjus, bet ir į renginį atvykusius trenerius, tėvelius.

Pirmiausiai susirinkę sportininkai dalyvavo standartinių šokių treniruotėse, kurias vedė Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė. Vėliau vyko apdovanojimų ceremonija, kurios metu taures ir diplomus teikė LSŠF viceprezidentas Virginijus Visockas, Vida Kanišauskienė bei Rolandas Burneikis. Po to vyko Lotynų Amerikos šokių pamokos, kuriose žiniomis dalinosi treneriai Sandra Kniazevičiūtė ir Valerij Osadčenko.

Iš viso renginyje dalyvavo beveik 200 sportininkų iš visos Lietuvos – nuo jaunučių iki senjorų.

LSŠF dėkoja šokėjams, treneriams, tėveliams, renginį organizavusiems ir visaip talkinusiems! Linkime sėkmės 2022-ųjų metų Lietuvos reitingų varžybose!

LSŠF dėkoja visiems partneriams ir ypatingai – Sporto rėmimo fondui, nes jo dėka už mokymus dalyviams nereikėjo mokėti. Veikla finansuojama Sporto rėmimo fondo ir LSŠF lėšomis pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ (Nr. SRF-KT-2019-1-0028; projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija).

P. S. Visas renginio nuotraukas rasite LSŠF Facebook paskyroje (Lietuvos sportinių šokių federacija).