Įvyko kasmetinis LSŠF kongresas

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje įvyko kasmetinis tradicinis LSŠF kongresas, skirtas Lietuvos treneriams ir teisėjams. Kvalifikacijos tobulinimo renginio metu pristatytos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių tendencijos bei naujovės.

Apie standartinius šokius – daugiausiai šokio muzikalumą – kalbėjo iš Italijos atvykęs lektorius Pietro Braga. Jis atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į natūralią kūno koordinaciją šokio metu, kaip koordinacija yra susijusi su muzikaliu šokimu ir, be abejo, gyrė Lietuvos poras.

Apie Lotynų Amerikos šokius mūsų specialistai galėjo pasisemti patirties iš energingo Vokietijos trenerio Jurgen’o Neudeck’o. Savo paskaitoje jis daugiausiai dėmesio taip pat skyrė šokio muzikos interpretavimui bei muzikos išraiškai kūnu.

Iš viso LSŠF kongrese dalyvavo 97 iš visos Lietuvos susirinkę sportinių šokių treneriai bei teisėjai, kuriems buvo įteikti ir kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Organizatoriai – LSŠF bei LSŠF Akademija – dėkoja gausiai susirinkusiems dalyviams bei charizmatiškiems lektoriams, o taip pat prašo tinklapyje www.dancesport.lt užpildyti Apklausos anketą, kurios atsakymai ateityje padės rengti dar efektyvesnius ir kuo labiau poreikius atitinkančius mokymus.

LSŠF ypatingai džiaugiasi, kad kongresas dalyviams buvo nemokamas. Šias veiklas finansuoja LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondas (pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ Nr. SRF-KT-2019-1-0028, bendrai finansuojamą LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas).

Iki kitų susitikimų! Įkvėpti šokti, įkvėpti judėti!